Trzej poszukiwani w rękach oleśnickiej policji

  • 20.04.2021, 18:25
  • asp. Bernadeta Pytel
Trzej poszukiwani w rękach oleśnickiej policji
Oleśniccy funkcjonariusze wczoraj zatrzymali trzy osoby poszukiwane. Dwóch mężczyzn zamieszkałych w powiecie oleśnickim było poszukiwanych w celu doprowadzenia do aresztu śledczego.

Wczoraj około godziny 11 dzielnicowi Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy zatrzymali 49-letniego mieszkańca Oleśnicy, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Oleśnicy w celu odbycia kary roku pozbawienia wolności za przestępstwo przeciwko mieniu.

Wieczorem policjanci Wydziału Prewencji zatrzymali 32-letniego mieszkańca powiatu oleśnickiego, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Oleśnicy w celu doprowadzenia do aresztu śledczego.

W trakcie patrolu oleśniccy funkcjonariusze ujawnili również 29-letniego mieszkańca powiatu legnickiego, który był poszukiwany przez funkcjonariuszy z Niemiec w celu ustalenia miejsca pobytu. Po wykonanych czynnościach mężczyzna został zwolniony.

asp. Bernadeta Pytel

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zw-kowalski
zw-kowalski 21.04.2021, 18:45
Facebook jest sprawniejszy. Google też. A policja trafia przez przypadek. A elektronika zostawia ślad. Dlatego po Oleśnicy chodzę z wyłączonymi telefonami.
Bohuslän
Bohuslän 21.04.2021, 19:19
No i kowalski z wyłączonym mózgiem chodzicie kowalski.

Pozostałe