Przędziemy historię gminy Oleśnica

  • 20.04.2021, 11:21
  • Arkadiusz Cichosz, GOK Oleśnica
Przędziemy historię gminy Oleśnica
W każdej miejscowości Gminy Oleśnica powstanie fragment mapy. Potem wszystkie kawałki – sołectwa zostaną połączone w jedna wyjątkową, kolorową mapę wykonaną rękami mieszkańców. Chcesz dołączyć? Napisz, zadzwoń i działaj!

„Przędziemy Historię Gminy Oleśnica” to pierwsza część cyklu „Warsztatów edukacji twórczej z elementami arteterapii w ramach projektu socjalnego”. Cykl jest zorganizowany przez GOK Oleśnica na terenie wszystkich miejscowości gminy Oleśnica. Chcemy wspólnie z mieszkańcami stworzyć mapy Gminy Oleśnica z pomocą sztuk rękodzielniczych w każdym sołectwie. W efekcie końcowym wszystkie kawałki – sołectwa zostaną połączone w jedna kolorową mapę Gminy Oleśnica wykonaną  pracą rąk.

Spotkania warsztatowe i wszelkie działania przeprowadzone będą z zachowaniem należytej ostrożności zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia oraz Państwowego Inspektoratu Epidemiologiczno-Sanitarnego. Uczestnicy podzieleni będą na grupy 5 osobowe i będą pracowali w maseczkach. W pomieszczeniu dostępne będą środki dezynfekujące

Arkadiusz Cichosz, GOK Oleśnica

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe