Radny wystąpił ze swego ugrupowania i samorządowej komisji

  • 18.04.2021, 07:51
  • kad
Radny wystąpił ze swego ugrupowania i samorządowej komisji
Moja wizja nie zostanie zrealizowana - stwierdził.

Radny gminy Twardogóra (powiat oleśnicki) Przemysław Paprocki podjął radykalne decyzje, o których poinformował następująco:

W dniu 12.04.2021 złożyłem rezygnację z pracy w Komisji Oświaty, Kultury Sportu i Spraw Społecznych oraz Komitecie Gmina Twardogóra z Pomysłem. 

Tworząc z Piotrem Barańskim ten komitet (grupę ludzi bez formalnej nazwy), mieliśmy wizję samorządu opartego na partnerskiej współpracy organu stanowiącego i organu wykonawczego. Dziś już wiem, że ta wizja nie zostanie zrealizowana. Dla mnie realizacja umów i dotrzymywanie słowa to sytuacja zerojedynkowa i nie ma w niej miejsca na relatywizm. 

Pozostaję niezależnym radnym popierającym wszelkie wartościowe projekty i przedsięwzięcia dla dobra gminy i jej mieszkańców.

[EDIT] 

Radny napisał do nas, że była to wizja tych, którzy przystępowali do Komitetu Gmina Twardogóra z Pomysłem, a nie jego indywidualna.

- To nie była moja wizja, tylko wszystkich, którzy tworzyli ten klub... Partnerstwo radnych wszystkich i burmistrza - sprecyzował Przemysław Paprocki.

kad

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (35)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

M&M
M&M 21.04.2021, 07:29
Niektórym radnym to nie udało się niczego załatwić oprócz stołków przewodniczących rady i komisji dla siebie. Wstyd!!
Piotr
Piotr 19.04.2021, 12:03
Przemek jest gość nie chce miec nic do czynienia z bankrutami politycznymi
Zenon
Zenon 19.04.2021, 10:16
Ta Rada w Twardej to jest jakaś tragedia. Dają się kiwać Czulińskiemu z każdej strony. Swoją nieudolność radni przykrywają hasłem "dobro gminy". Szanowni państwo, jakie dobro! Gdyby nie kilku pracowników gminy, kumatych w temacie pozyskiwania funduszy i biurokracji inwestycyjnej - guzik by było robione. Czasy są takie, że kasa leży i tylko brać. Tylko po co ją topić w idiotycznych pomysłach? Nadto mamy przykładów z poprzednich lat, jak utopiono kasę np. w ścieżkach spacerowych. Po kilku latach syf, dewastacja, brak dbałości i nadzoru. To strefa narkobiznesu i pijaństwa. Już się nawet te młode gnoje specjalnie nie kryją. Auta dostawców podjeżdżają pod same wiaty. I tem młodzian topi kasę w remont pałacyku, który po remoncie podzieli los traktów spacerowych. Topi kasę w nowe przedszkole, a praktycznie budynek szkolny na Jadwigi będzie stał pusty. Topi kasę w bzdurny rozdział ZGK i ZGM. Utopił kasę w tzw. Klub seniora aby zaspokoić ambicje prezesa związku posiadania biura wyposażonego za unujną kasę. Zwykły senior może ewentualnie iść do klubu na telewizję na twardym krześle.W mieście syf, niebezpiecznie, żule, ruiny do rozbióki, brak nadzoru policji a ten na fejsbuku siedzi i wydziwia bez koncepcji rządzenia gminą. Rado szanowna - otrząśnij się i walnij pięścią w stół. Już czas...
Radek
Radek 19.04.2021, 07:22
Odpuscilem ale pojawialem się wszedzie tam gdzie oni
Kandydat na kandydata
Kandydat na kandydata 19.04.2021, 06:46
Miałem startować z ich ugrupowania. Na szczęście odpuściłem. Odpuściłem że względu na osobę obecnego burmistrza. Założeniem tego komitetu, o tym mówił Przemek , była wspólna praca całej rady bez podziałów, na partnerskich zasadach z burmistrzem. Ale młody jest egoistą i chce być królem jak poprzednicy. Tylko nie ta wiedza, nie to doświadczenie, nie to zaplecze. To jest człowiek który dla władzy zrobi wszystko. Bardzo trafnie określił go Miś.
Miś
Miś 18.04.2021, 21:47
Przemek Paprocki szkoda że wczesniej nie poznaliscie się na tej kanalii która na waszych plecach wjechała do urzędu a teraz udaje wielkiego polityka.
Kiepsko
Kiepsko 18.04.2021, 21:31
Liczyli ze posteruja mlodym a tutaj fiasko
Rynek 8
Rynek 8 18.04.2021, 19:59
Pewnie chodzi o to, że program był ambitny ale Czuliński nie ma pomysłu na rządzenie. Siedzi na fejsbuczku i co tam podpatrzy u innych to chce przeflancować do Twardogóry. Wystarczy wrócić do programu Twardogóry z pomysłem. I porównać z tymi beznadziejnymi decyzjami młodego gołowąsa. Facet wszedł w układy, rozwija się nepotyzm, boi się podjąć decyzji kadrowych, dyrektorzy jednostek śmieją się z niego w kułak za plecami a kadzą w oczy, żadnego autorytetu. Ot, wszedł dzieciak do piaskownicy i grzebie w piasku. Brawo Panie Paprocki.
xxx
xxx 18.04.2021, 18:42
Kogo to obchodzi
Zibi
Zibi 18.04.2021, 16:52
Słabe w punkt napisane zgadzam sie z tb
K.p
K.p 18.04.2021, 15:48
Chyba jednak faktycznie zbyt skomplikowany wpis skoro padają takie pytania.
mieszkaniec
mieszkaniec 18.04.2021, 15:39
gdzie ta wizja?
Kolega z N.
Kolega z N. 18.04.2021, 15:02
Paweł! Jak piszesz albo płacisz Lu za pisanie komentarzy to weź jej powiedz żeby nie pisała co pięć minut i w tym samym tonie i stylu, bo od razu widać, że na zamówienie.
Czytelnik
Czytelnik 18.04.2021, 14:31
Widzę,że większość komentujących nie potrafi przeczytać artykułu że zrozumieniem i leje się hejt.
nanana
nanana 18.04.2021, 14:12
zazdrościcie im czy jak? Przyjdzie czas na rozliczanie programu wyborczego i wtedy będzie wam naprawdę głupio.
Goszcz
Goszcz 18.04.2021, 13:49
I praca dla Radnej z Drągawy
Urzędnik
Urzędnik 18.04.2021, 12:59
Z programu zrealizował tylko rodzina na swoim- mieszkanie dla brata radnego bez kolejki.
Olo
Olo 18.04.2021, 12:54
Bo nie jest z Pisu?
Były.
Były. 18.04.2021, 12:51
Należy się zastanowić dlaczego doświadczeni opuszczają szczawika bez wąsa. Coś jest na rzeczy
Nuda