Kabaret, którego jeszcze nie grali

  • 08.01.2019, 11:05 (aktualizacja 14.01.2019, 22:52)
Kabaret, którego jeszcze nie grali
"Tego jeszcze nie grali" - to najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju, twórców serialu "Ucho prezesa". Ale akurat polityki nie ma tu zbyt wiele, bo na świecie dzieje się zbyt dużo, żeby zajmować się tylko nią. Zresztą - ile można?...

Kabaret Moralnego Niepokoju oraz Agencja Artystyczna Art zapraszają na premierowy program „Tego jeszcze nie grali”. Występ odbędzie się w niedzielę 17 marca o godz. 15 w hali sportowej Atola w Oleśnicy.

A tak reklamuje program Agencja Art:

"Zgodnie z tytułem wszystkie skecze są premierowe, nieznane z internetu czy telewizji, a nawet ciut więcej - eksploatujące nowe formy, z których KMN wcześniej nie korzystał. Widz spotka się z tematami, które dręczą nas wszystkich - jak wyjechać z rodziną na zagraniczne wakacje i nie zwariować próbując wybrać restaurację na obiad, jak za pomocą sąsiada ratować syna przed niechybną pałą z matematyki, co zrobić z panią, która tylko przychodzi sprzątać, ale z czasem przejmuje we władanie cały dom razem z domownikami. Fajnie jest sobie uświadomić, że inni mają tak samo. To naprawdę pomaga, czasem bardziej niż śmiech.

Jest dowcipnie, nastrojowo, niewulgarnie (dzieci), czasem lirycznie, aktorzy na scenie są trzeźwi, nie profanują krzyży, nie śmieją się z ludzi tylko dlatego że ci mają inny kolor skóry, nie wciągają na scenę widzów żeby ich ośmieszyć, przeciwnie - dbają o ich komfort starając się mówić do nich wyraźnie, a mimo to na nich nie pluć (pierwszy rząd).

A wszystko to na tle scenografii, która zapiera dech. I nie dlatego, że się kurzy, tylko dlatego, że jest efektowna.

Na koniec bisy, a tam - największe hity. Proszę się przygotować na ponad dwugodzinny premierowego programu po, którym mamy spotkanie z publicznością.

Po spotkaniu z Kabaretem Moralnego Niepokoju Twoje życie nigdy już nie będzie takie samo".

No i najważniejsze!

Bilety w Biurze Podróży Opal będą do kupienia od czwartku, natomiast na stronie biletynakabarety.pl są już dostępne.

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

v
v 08.01.2019, 15:39
Wszystkich piewców chwały Bronsia uprzedzam, że występ tego kabaretu zakontraktowano jeszcze pół roku temu. Z racji małej ilości miejsc na widowni postanowiono o ulokowaniu wydarzenia w hali sportowej. Bezpośredni organizator to firma zewnętrzna, która Atolowi płaci za wynajem. Podobnie rozwiązano u nas występy np. kabaretu Neo Nówka.

Pozostałe