Małgorzata Kasperowicz złożyła zawiadomienie na policję. W jakiej sprawie?

  • 14.04.2021, 16:39
  • OAI
Małgorzata Kasperowicz złożyła zawiadomienie na policję. W jakiej sprawie?… www.facebook.com/syrenkarienka
"Udałam się dziś na Komisariat Policji w Oleśnicy aby zgłosić naczepy z drastycznymi treściami (tzw.płodobusy) w przestrzeni publicznej, w tym m. in. pod oleśnickim szpitalem" - poinformowała Małgorzata Kasperowicz, działaczka Partii Razem.
"Mamy aktualnie szczyt 3. fali pandemii, również w oleśnickim szpitalu umierają nam bliscy, tymczasem tzw. fundacje pro-life nie mają kręgosłupa moralnego, zmuszając ludzi do oglądania takich makabrycznych (i zakłamanych!!) treści w przestrzeni publicznej. Nie zważają na to, że widzą je osoby z doświadczeniem poronienia oraz młode dzieci. Nie zważają na to, że stykają się z nimi osoby z zaburzeniami depresyjnymi i lękowymi.
 
Kiedy po raz kolejny mijałam ten okropny samochód nie mogłam już dłużej być obojętna, czy ograniczyć się do kolejnego posta na fb. Postanowiłam telefonicznie skontaktować się z komisariatem policji (w końcu mamy pandemie, więc staram się ograniczyć kontakty międzyludzkie).
 
Wyszukawszy numer na komisariat w Google, wykonałam połączenie. Rozmowa z policjantem była krótka i dość nieprzyjemna. Usłyszałam, że przecież wojewoda cofnął zakaz. Odpowiedziałam, że ja o tym doskonale wiem, ale mimo wszystko chce skorzystać z mojego prawa i złożyć zawiadomienie. W odpowiedzi usłyszałam, że skoro CZUJĘ SIĘ URAŻONA, to muszę przyjść na komisariat i złożyć tam zawiadomienie.
 
Na szczęście na komisariacie sprawa poszła o wiele sprawniej i przyjemniej. Kompetentna policjantka najpierw zadzwoniła do odpowiedzialnej za tę kwestię osoby, a później poinformowała mnie, że nie muszę już składać zawiadomienia, bo sprawa jest w toku, ktoś inny złożył już zawiadomienie.
 
Bardzo się cieszę, że Oleśniczanie i Oleśniczanki nie przyglądają się tej sprawie biernie, tylko wykorzystują dostępne środki, żeby zapobiec terrorowi tzw. organizacji pro-life na ulicach naszego miasta.
 
Na pewno będę bacznie przyglądać się sprawie i mam nadzieję, że tak szybko jak te samochody wjechały na ulicę naszego miasta, tak szybko z niego wyjadą" - napisała mieszkanka Oleśnicy w mediach społecznościowych.
 
A oto dyskusja pod jej postem:

Justyna Kowalska: No i co się stało? Niech ludzie widzą, jak to wygląda. Kto chce, to patrzy, jak ktoś nie chce, nie widzi. Przeszkadza to komuś? Przecież to tak wygląda jak na zdjęciach. W szoku Rienka czy Małgorzata - przecież to są zdjęcia zabijanych dzieci. Tak to właśnie wygląda.

Rienka Kasperowicz: Już dawno teoria, że to tak wygląda, została obalona i dobrze wiecie, że zakłamujecie rzeczywistość. I jestem Rienka, skoro nie umiesz zwracać się poprawną formą, to nie bierz udziału w dyskusji.

Marian Gorkiewicz: Szczyt hipokryzji odwoływanie się do trzeciej fali pandemii osoby protestującej przeciwko opublikowaniu orzeczenia TK odnośnie aborcji.

Justyna Kowalska: Niektórym przeszkadzały pioruny, które nosiliście i co - też je ściągaliście? Nie? To niech wam zdjęcia też nie przeszkadzają, a mniejszość nie będzie zakazywać większości.

Ewelina Płonka: Tylko to tak nie wygląda.

Agnieszka Marculewicz: Bravo.

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (64)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

bezcenne
bezcenne 19.04.2021, 08:55
Chamskie komentarze pisomatołków!
móżyn-albinos
móżyn-albinos 17.04.2021, 15:24
Wreszcie ktoś podał właściwą instrukcję jak zdobyć numer na policję, jak ten numer wykręcić (wyklikać). Dlaczego rozmowa z policjantem była "dość nieprzyjemna"? Czy nie lepiej byłoby napisać "dość przyjemna"? Przecież logicznie to jest to samo. Brakuje mi też instrukcji trafienia do komisariatu. Czy odbyło się to przy użyciu GPS-a? Czy przywitano Rienkę z kwiatami? Czy zaproponowano Rience selfie na tle tego mobilnego zdjęcia? Chyba jednak odpowiedź jest jedna i jedyna PRAWDA W OCZY KOLE!
Gucio
Gucio 19.04.2021, 09:03
móżynie. Ona opisała tak jak potrafiła jak wygląda w rzeczywistości kontakt z policją w Oleśnicy. Poza tym to inne pokolenie niż my. Inne słownictwo. Inny sposób myślenia. Nie nadążasz za zmianami.
chiba tak
chiba tak 19.04.2021, 09:40
Ciekawe, czy ten sam 'móżyn' od ojca rodzynka z torunia?
Gucio
Gucio 19.04.2021, 09:59
chiba tak. Rydzyk przeszedł sam siebie " O murzyn. Ty się bracie chyba nie myłeś ?". O ile dobrze pamiętam to tak to wyglądało. Ja pamiętam wierszyk o Murzynku Bambo. Teraz może niepoprawny. Ale tam pisane jest z miłością o tym szkolnym koleżce.
"......."
"......." 19.04.2021, 10:28
""Korzystając tedy z chwilowej pieriedyszki myślę, że „rewolucja macic” zyskałaby w przyszłości dodatkowe impulsy, gdyby trochę urozmaiciła swój polityczny program. Dotychczas bowiem był on skrótowo wyrażany w dwóch hasłach: „wyp....ać” i „je...ć”. Już samo takie sformułowanie nastręcza wielkie trudności, bo kobietom nie jest tak łatwo kogokolwiek „wyp....lić”, a tym bardziej - „wyj...ać” - zwłaszcza gdy weźmiemy pod uwagę, że „jeb...ie” jest brutalną i agresywną formą zwyczajnego „pier...ia”.
Gucio
Gucio 19.04.2021, 11:36
"....." z 10:28 . Spytaj językoznawców jakie znaczenia ma słowo"curva". Przy badaniach wyszło im, że kilkaset. Ba nawet ten popularny wulgaryzm zastępuje całe zdania. To najbardziej znane w Europie słowo po polsku.
dr Lewatywa
dr Lewatywa 19.04.2021, 10:46
Ciekawe pisomatołku, że nie widzisz że sam jesteś chamiskiem?!
Jan
Jan 17.04.2021, 09:53
Aktywność, obecnie schyłkowego SK w M.Kasperowicz wzbudzilo nadzieje na zaistnienie. OK. tak bywa, ale promowanie sie na wulgarnym lampertowskim ruchu to przede wszystkim bezpowrotna porazka dla wizerunku polskiej kobiety. I zawsze trzeba dodac,że w tym lewackim zamieszaniu chodziło o niszczenie KK jako waznej instytucji przed rozbijaniem polskich rodzin i niszczeniu naszej tradycji i historii. To obserwujemy w Europie, gdzie młode pokolenie zostalo rzucone w łapy liberałow.
Gucio
Gucio 17.04.2021, 10:00
Jan. A co powiesz na kilka rozwodów Marty Kaczyńskiej ? Co powiesz na rozwód Kurskiego ? Co powiesz na rozwód Marcinkiewicza ? Gdzie jest Solidarność z 10 mln członków, gdzie jest AWS, PC czy inne chrześcijańskie partie ? Jan. Nikt tak nie niszczy KK jak on sam. Gdyby KK nie chował pedofilów przenosząc z parafii do parafii, itp to dzisiaj nie byłoby skandalu z Dziwiszem, Jankowskim, Gulbinowiczem, Janiakiem i Głódziem. Zamiast skandalu byłyby tylko skazania pewnej grupy duchownych.
bezcenne
bezcenne 16.04.2021, 23:46
Komentarze chamskich pisomatołków!
xx
xx 16.04.2021, 21:01
Ale dziwczyna wystawia sie na strzały! Chyba, ze tego chce, jest aktywna..
Olek
Olek 16.04.2021, 11:54
Rienuchno, mordeczko ty nasza.
obserwator
obserwator 16.04.2021, 11:41
a ja zgłosiłem sprawę drastycznego twojego wyglądu i niespotykanej głupoty na policje i do prokuratury bo nie moge na ciebie patrzeć!
px
px 15.04.2021, 23:44
Widać bardzo inteligentna osoba , -"Wyszukawszy numer na komisariat w Google, wykonałam połączenie ", o.. o...umiała to zrobić , hmm, hmm, -kto by pomyślał...-"Nie zważają na to, że widzą je osoby z doświadczeniem poronienia oraz młode dzieci."-No tak MŁODE DZIECI ,nie powinny widzieć jak wygląda jeszcze młodsze dziecko ,tak twierdzi stare babsko z rozumem na poziomie "młodego" w pierwszym stadium życia.Takto bywa ze "starymi" dziećmi...
Załamany
Załamany 15.04.2021, 21:04
Fajnie, że jest taka Rienka. Prasa, internety nie miałyby o czym pisać, a tak....? A tak mamy Rienkę, która się czasami wzburzy na to albo na tamto. Nosz kurde mać. Aleśmy się celebrtyki dorobili.
memento mori
memento mori 15.04.2021, 12:44
Zwykli ludzie w tym zdewociałym pierdziszewie zajmują się raczej marszami z różańcami, rozmowami o chorobach i zmarłych itp.
Jan
Jan 16.04.2021, 14:30
To powiedział Europejczyk. To są słowa innego swiatowca D. Tuska ktory kiedyś przypominal,że jestesmy juz Europejczykami i jak chcemy mozemy np. jechac na zakupy do Berlina . Tylko drobny klopot-3/4 Polakow na reke ma 2 tyś. moze troche wiecej wiec na Berlin jak w sam raz.
As
As 15.04.2021, 12:30
Zwykle ludzie czyms sie zajmuja (praca, nauka,podróże), opowiadaja o tym, a oto mamy przedstawicielkę młodego pokolenia, która tylko protestuje. No może jeszcze pouczyc nas o 56 czy ileś tam płci.Gdzie byli rodzice,szkoła?
Gucio
Gucio 15.04.2021, 20:59
As. Jesteś głęboko mentalnie w Polsce 1945-1989. Jeszcze trochę i będziesz wnosił aby prawa wyborcze przyznać tylko osobom mającym zawód oraz pracującym. Zamiast po ukończeniu 18 roku życia. Zatem jeśli ksiądz nie ma żony i dzieci to pewnie też nie powinien się wypowiadać w sprawach rodziny i prokreacji ?
As
As 16.04.2021, 14:31
A cóż mogę sie dowiedziec z wypowiedzi p. Kasperowicz?
tylko proestostwać, a robić nie ma komu...
tylko proestostwać, a robić nie ma komu... 15.04.2021, 20:05
Pewnie była prekursorką zdalnie zdobywanej wiedzy, i ot mamy tego efekty...
:)
:) 15.04.2021, 12:18
Najważniejsza sweet focia na tle budynku komisariatu KPP Oleśnica, i zbieramy lajki...
$
$ 15.04.2021, 11:23
Sumienie ją ruszyło jak zobaczyła zdjęcia.
wszystko
wszystko 15.04.2021, 09:27
Pierdziszewski 'muppet show'!
ja
ja 15.04.2021, 08:52
dyskusja z tym lewackim hamburgerem nie ma sensu
wsio rybka
wsio rybka 15.04.2021, 09:28
Tak jak dyskusja z 'pisomatołkiem'!
Kabaret starszego pana
Kabaret starszego pana 15.04.2021, 07:48
Powinna pójść do Bronsia - nawróconego PiSowca ....
wszystko
wszystko 14.04.2021, 21:21
Dlaczego to pierdziszewo jest takie zdewociałe i sPisiałe?
Ależ Oczywiście!
Ależ Oczywiście! 14.04.2021, 20:55
Oto jak portal Milicji Obywatelskiej wykorzystując pogrzeb zdeklarowanego ateisty, którego rodzina chciała wymusić wprowadzenie trumny ze zmarłym do Kościoła walczy z Kościołem, wiarą i z katolikami- "Aga Agnieszka
Do watykanu h...ja zglosic sam ma je..ka pasozyty utrzymuje za ludzi kase wstydu h..ju nie masz osobiscie cie obsmaruje do watykanu pedofilu je...ny " To zdziczenie obyczajów jawi się jako pokłosie głoszonych haseł na marszu wściekłych macic??
Taki jest poziom portalu Milicji Obywatelskiej!
Gucio
Gucio 14.04.2021, 21:19
Ależ Oczywiście. Mnie jako ateistę nie interesuje co ksiądz robi w ramach swoich usług. To rzecz między nim a kościołem. Ale odnoszę wrażenie, że ów ksiądz nie zna testamentu. W trakcie wieszania na krzyżu Chrystusowi towarzyszyło dwóch łotrów. Jeden się nawrócił i temu Król Żydów obiecał królestwo niebieskie. Więc gdyby ów ksiądz znał biblię i znał miłosierdzie to być może zachowałby się inaczej. To wyznanie jest "kalekie". Można grzeszyć i wystarczy raz do roku spowiedź i żal za grzechy aby mieć rozgrzeszenie. Poza tym można grzesznie żyć i wystarczy się pojednać z panem zwanym bogiem aby otrzymać królestwo zwane niebieskim. Inaczej niż w buddyźmie. Bo tam być LGBT oznacza karę za poprzednie życie.
Alicja M.
Alicja M. 14.04.2021, 21:38
" To rzecz między nim a kościołem. Ale odnoszę wrażenie, że ów ksiądz nie zna testamentu" pisze Gucio- dobry ormowiec? A ty dobry ormowcu znasz testament zmarłego? Czy w testamencie prosił o pogrzeb katolicki? Chyba nie? To w czym problem, który najprawdopodobniej rozdmuchał portal?
Gucio
Gucio 14.04.2021, 21:55
Alicjo M. Testamentu zmarłego nie znam. Ty też. Ale gdybyś umiał czytać ze zrozumieniem, to wiedziałabyś lub wiedziałbyś transie, że to rodzina i znajomi przyszli do MO a nie odwrotnie. Poza tym zmarłego nikt o zdanie nie pytał jak go chrzczono. To jakim prawem teraz nie dokonać teraz takiego przymusu jak przy chrzcie. To wasz cyrk. To wasze małpy. Mnie ateiście nic do tego. Tylko śmieszycie mnie tym waszym miłosierdziem i komunistycznym podejściem do pogrzebu. Towarzysz nie chodził na zebrania partii więc za karę musi mieć katolicki a nie świecki pogrzeb.
Magda .K.
Magda .K. 15.04.2021, 11:21
To jakim cudem ateista znalazł się w trumnie w Kościele?
Łucja J.
Łucja J. 15.04.2021, 12:24
Poksżcie bramę przez którą nie przejdzie osioł obładowany złotem.
O, Rety!
O, Rety! 14.04.2021, 22:26
"Towarzysz nie chodził na zebrania partii więc za karę musi mieć katolicki a nie świecki pogrzeb." TW Gucio! O zmarłym mówimy dobrze albo wcale! Gdybyś miał odrobinę kultury nigdy nie wypominałbyś zmarłemu, że nie chodził na zebrania partyjne?! Skąd ty znasz zmarłego i jego losy? Tak, czy owak, bardzo brzydko!
Gucio
Gucio 14.04.2021, 22:45
O rety. Nie zrozumiałeś mojego sarkazmu. Nie mówię o tym zmarłym a o byłych czasach. Napisałem , że macie podejście z byłego okresu. Mogłem to zdanie wziąć w cudzysłów. To była aluzja do słów wypowiedzianych przez proboszcza.
Pucio Gucio
Pucio Gucio 14.04.2021, 23:37
Ksiądz proboszcz w ogóle nie wypowiadsł sie czy zmarły chodził na zebrania partyjne. Gucio skąd u ciebie to zainteresowanie aktywnością partyjną zmarłrgo? Czy w ogóle to był partyjny. Nie każdy partyjny to ateista.
Gucio
Gucio 15.04.2021, 08:50
Pucio Gucio. Ksiądz tak wypowiadał zmarłemu nie chodzenie do kościoła jak towarzysze wypominali towarzyszom nie chodzenie na zebrania partyjne lub czyny społeczne. Na tym polega mój sarkazm. Ksiądz myśli takimi kategoriami jak byli działacze w czasach zwanych teraz PRL. Nie czujesz tej subtelności ?
Pucio Gucio
Pucio Gucio 15.04.2021, 09:23
"osobiscie cie obsmaruje do watykanu" To jest ta twoja subtelność Guciu??
O. Rety!
O. Rety! 14.04.2021, 22:03
Gucio! Nie zganiaj wszystkiego na rodzinę zmarłego bo nie uszanowała woli zmarłego?? Oni też nie znali testamentu i woli zmarłego i chcieli urządzić cyrk zamiast pogrzebu?? Nie wierzę, że to rodzina chciała taką hucpę urządzić księdzu? A swoją drogą ten ksiądz mało doświadczony bo udzielał odpowiedzi telefonicznie nie wiedząc komu? A pewnie wrogom Kościoła?
Gucio
Gucio 14.04.2021, 22:46
O. Rety. zw-kowalski, Pan Edmund i ja zawsze wszystkiemu w KK jesteśmy winni. Czy to są moje słowa czy źle o zmarłym wypowiadał się proboszcz ?
Co? Oczywiście!?
Co? Oczywiście!? 14.04.2021, 21:23
Co oczywiście?? Donos do Watykanu to wskazuje na "Helmutę. Inne świństwa na "Annę"
Nie Do Wiary!
Nie Do Wiary! 14.04.2021, 21:08
Tak mógł napisać jakiś TW?! Choćby TW" Anna" bądź TW "Helmuta"?? Wydaje się, że chyba napisał to TW "Anna"? TW "Helmuta" lubi narozrabiać ale tak nisko nie upadł bo gra dobrego ormowca? To raczej ten co gra na portalu Milicji Obywatelskiej złego ormowca? A więc współpracownik ich "Anna"??
Gucio
Gucio 14.04.2021, 21:27
Nie do wiary. A znasz to "Błogosławieni, którzy nie widzieli a uwierzyli" ?
??
?? 14.04.2021, 21:20
"osobiscie cie obsmaruje do watykanu" ten cytat znowu wskazuje na TW "Helmutę"?
Gucio
Gucio 14.04.2021, 21:28
?? A ja wam piszę, że to wina tego Szweda !
Ja
Ja 14.04.2021, 21:32
A ja myślę, że" Anna" i "Helmuta" wspólnie pracowali nad postem dla Milicji Obywatelskiej?
Gucio
Gucio 14.04.2021, 21:38
ja. Nie masz racji. To na pewno wymysł tego "Szweda". Popatrz na składnię i styl.
worek łoju
worek łoju 14.04.2021, 20:01

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

worek łoju
worek łoju 14.04.2021, 19:27