ZA MAŁO RESPIRATORÓW! ZA MAŁO SZCZEPIEŃ! A MIAŁO BYĆ TAK ŚWIETNIE...

  • 12.04.2021, 12:25
  • Źródło: Panorama Oleśnicka
ZA MAŁO RESPIRATORÓW! ZA MAŁO SZCZEPIEŃ! A MIAŁO BYĆ TAK ŚWIETNIE... pixabay.com
Co nowego w "Panoramie Oleśnickiej". Gorące wydanie już jutro...

TYLKO W PANORAMIE ZA MAŁO RESPIRATORÓW! ZA MAŁO SZCZEPIEŃ!
Propaganda sukcesu nie wytrzymała konfrontacji z twardą rzeczywistością. W szpitalu w Oleśnicy brakuje respiratorów, a powiat oleśnicki jest na szarym końcu w Polsce pod względem szczepień. A miało być tak wspaniale...

TYLKO W PANORAMIE DZIEWCZYNY KRAWCZYKA
"Cześć, moje dziewczyny!" - takim okrzykiem Krzysztof Krawczyk przywitał śpiewaczki z grupy Każdy Sobie z gminy Oleśnica. To z nim i Goranem Bregovicem przeżyły przygodę życia...

TYLKO W PANORAMIE ŚMIERTELNE ŻNIWO
Kolejni mieszkańcy powiatu odchodzą z powodu koronawirusa. Sycowem wstrząsnęła śmierć 47-letniej nauczycielki...

TYLKO W PANORAMIE DLACZEGO UMARŁ TEMAT KARETEK?!
Obietnice wyborcze rozpłynęły się we mgle...

TYLKO W PANORAMIE CHCIELI PŁACIĆ RADNEMU
Dlaczego do radnego Damiana Siedleckiego mieszkańcy przychodzili z książeczkami mieszkaniowymi i chcieli mu płacić?

TYLKO W PANORAMIE TRZECI ANEKS! MIESZKAŃCY SKRAJNIE WZBURZENI!
Inwestycja na Pułaskiego wywołuje ogromną irytację mieszkańców. Po raz kolejny napisali do "Panoramy". A radny Paweł Bielański ujawnia, że miasto podpisało już trzeci aneks z wykonawcą.

TYLKO W PANORAMIE SZTUKA W FORMIE
O nowej oleśnickiej galerii "Panorama" rozmawiała z Aleksandrą Wałaszek.

TYLKO W PANORAMIE KROPKI WCIĄŻ NIEPOKOJĄ
Miłośnicy przyrody z niepokojem przyglądają się tej inwestycji. Nie dowierzają wyjaśnieniom miasta.

TYLKO W PANORAMIE PRZYBĘDZIE 117 MIESZKAŃ
"Oleśnicka" informuje o nowej inwestycji budowlanej.

TYLKO W PANORAMIE ULICE ZNISZCZONE PRZEZ AUTA NAUKI JAZDY
Radny Marek Czarnecki wnioskuje o przegląd ulic, których poziom jezdni obniżył się z powodu zwiększonego o samochody do nauki jazdy ruchu drogowego.

TYLKO W PANORAMIE CO Z PARKINGIEM PRZY ZNTK
Po publikacji "Oleśnickiej" głos zabrała spółka Olkol. Już wiadomo, jaki będzie los parkingu na ulicy Moniuszki.

DIABEŁ I ANIOŁ NA ŁÓDCE POD ZAMKIEM
...czyli kolejna odsłona malarstwa naiwnego Barbary Józefowicz.

TYLKO W PANORAMIE MIEJSCE WSTYDU
I nie tylko - w niedzielę na tym śmietnisku wybuchł pożar!  

TYLKO W PANORAMIE BRAKUJE JEDNEGO ZJAZDU!
Radny pyta, dlaczego na jednym z rond na obwodnicy wschodniej brakuje zjazdu na tereny miasta. Burmistrz Jan Bronś mu odpowiada.

TYLKO W PANORAMIE CO DALEJ ZE SPACEROWĄ?
Mieszkańcy kontra radny. Dwie wizje rozwoju miasta.

TYLKO W PANORAMIE JAK JEDNA FIRMA ZMONOPOLIZOWAŁA GRAFIKĘ MIASTA
Władze Oleśnicy twierdzą, że akurat ona jest najlepsza i najtańsza. Dla Urzędu Miasta Oleśnicy robi nawet na zlecenie grafikę życzeń świątecznych, które w innych gminach wykonują pracownicy...

JERZYKI KONTRA KOMARY
Randy Wojciech Bartnik postuluje zakup jerzyków. Dlaczego?

TYLKO W PANORAMIE WSPOMNIENIE O KOLEKCJONERZE
"Oleśnicka" przypomina sylwetkę zmarłego tragicznie Adama Fedorowicza.

TYLKO W PANORAMIE PETYCJA TERESY PREZYDENTKI
Trafiła już do kilku samorządów w naszym powiecie. Nie pierwsza i zapewne nie ostatnia. Kim jest Teresa Garland - "Zaprzysiężony Prezydent Obywatelski"?

TYLKO W PANORAMIE KTO JAK GŁOSOWAŁ?
Jak głosowali radni Rady Miasta Oleśnicy w sprawie antyaborcyjnych plakatów? Kto był "za", kto przeciw?

POGOTOWIE DYMI!
Radny alarmuje i prosi o interwencję.

TYLKO W PANORAMIE MIASTO WYNAJĘŁO DRONA
"Panorama" ujawnia szczegóły zlecenia dla firmy, od której miasto wynajęło drona.

PANORAMA SYCOWA

  • To była anioł kobieta - sycowianie wspominają zmarłą Annę Cieluch
  • Mają dość! - nie chcą w swojej wsi rozbudowy przedsiębiorstwa zajmującego się odpadami
  • Drogowcy wrócą trzynastego? - mieszkańcy formułują pretensje w sprawie tej inwestycji
  • Zieleń dla STBS-u?
  • Przetarg do powtórki
  • Kasa na domowe oczyszczalnie
  • Wariatos? 'Wandalos" na pewno...

PANORAMA GMINY OLEŚNICY

  • Przestań się truć! - na ekologiczne przedsięwzięcia można dostać pieniądze. Niemałe!
  • Canarihnos z SP Gminy Oleśnica
  • Chodnik w Bystrem już niedługo
  • Serce w Boguszycach pełne. I znowu puste...

TWARDOGÓRA

  • Omnibus z Dolny Baryczy

BIERUTÓW

  • PKO zamyka placówkę!
  • Kto wyrzucił trzy szczeniaki do lasu?!

MIĘDZYBÓRZ

  • Rozpoznanie zagrożenia

DOBROSZYCE

  • Nagroda za koszyczek
Źródło: Panorama Oleśnicka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (36)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

móżyn-albinos
móżyn-albinos 19.04.2021, 11:13
Za mało respiratorów i szczepień? A co redakcja tej strony zrobiła dla obniżenia zakażeń i skutków z nich wynikających? Czy apelowała do mieszkańców o przestrzeganie zaleceń sanepidu? Nie! Zajęła się tylko promowaniem i reklamowaniem nielegalnych zgromadzeń na ulicach w obronie wydumanych mniejszości oraz waleniem jak w bęben z byle powodu w aktualnie rządzącą ekipę. I to ma być bezstronne i neutralne dziennikarstwo?
?
? 19.04.2021, 11:45
móżynie z 11:13. Media w Polsce żyją z tego jak jest źle. Im gorzej tym więcej artykułów, czytelników a za tym idzie wpływów z reklamy. Na konkurencyjnym portalu było pona 50 odsłon mistrzów parkowania. Co za tym idzie odpowiednia liczba komentarzy i oglądających reklamy. Gdyby konkurencyjny portal w rzeczywistości chciał doprowadzić to likwidacji patologii w zakresie parkowania to przesłałby materiały do KPP. Ale wtedy nie miałby tematu. Zgłoszenia dokonał jakiś internauta. Ponoć Krawczyk odpisał mu, że na podstawie zdjęć nie można ustalić sprawcy. A redakcja Olesnica24 w żaden sposób nie pisała o SK w sposób który można uznać za reklamę. Wręcz przeciwnie. Można powiedzieć, że liczba zdjęć była ewentualnym dowodem przeciw uczestnikom. Czy twoim zdaniem mieli udawać, że tego nie ma jak TVP udaje, że nie ma WOŚP w dniu zbiórki
Może radni zapytają
Może radni zapytają 16.04.2021, 13:08
Nieudolność władzy poraża. W małych miejscowościach można zaszczepić się bez kolejki. Oleśniczanie muszą ruszać w Polskę. Burmistrz i starosta nie sprostali zadaniu - amatorszczyzna w sprawowaniu władzy.
Gucio
Gucio 16.04.2021, 13:57
To się nazywa "Polnische Wirtschaft".
WOJCIECH Żegolewski
WOJCIECH Żegolewski 15.04.2021, 16:51
Zmarł Grzegorz Olech bo sie zaszcepil, były prezes, trener i zawodnik MKS-u Radymno. 37-letni Grzegorz Olech był znaną postacią w lokalnym środowisku sportowym. Jako piłkarz prócz MKS Radymno reprezentował między innymi barwy LKS-u Skołoszów, JKS-u Jarosław, Santosu Piwoda, czy Sanoczanki Święte. Ostatnio prowadził zespół GKS-u Orły. Rodzinie i najbliższym przesyłamy wyrazy współczucia.
mucio
mucio 14.04.2021, 07:40
dlaczego
70 +nie sa zaszczepieni w olesnicy
o rzesz ty petunia
o rzesz ty petunia 13.04.2021, 12:47
Przeczytałem umieszczony na facebooku Prawej Oleśnicy tekst dotyczący respiratorów i wymianę zdań między panem Bielańskim a Bronsiem. PiS wyszydzany, wyśmiewany, wydrwiwany przez Bronsia podaje tonącemu burmistrzowi rękę i zawiera z nim koalicję. Trudno określić postawę oleśnickich przedstawicieli PiS ale jedno jest pewne, to oni będą winni zniszczeniu wizerunku tej partii w Oleśnicy. W wypowiedziach Bronsia nie znalazłem żadnych nowych elementów, nadal są obraźliwe, aroganckie i co tu dużo mówić, tradycyjnie mijają się z prawdą, no ale przecież to norma, przyzwyczailiśmy się.
Gucio
Gucio 13.04.2021, 14:39
O rzesz ty... Po tej akcji PiS w powiecie się już nie podniesie. Choć w wyborach do Sejmu Czy Europarlamenty będzie miał swoich zwolenników. natomiast w przypadku samorządu lokalnego nie ma szans na dalsze zarządzanie powiatem czy poszczególnymi gminami.
Kabaret starszego pana
Kabaret starszego pana 13.04.2021, 13:50
gBurmiszcz Bronś w pełnej krasie ....
Mieszkaniec
Mieszkaniec 13.04.2021, 10:25
Redakcjo świetny tekst o respuratorach Bielańskim i Bronsiu na Facebooku OR.
Gucio
Gucio 13.04.2021, 10:34
Mieszkaniec. A jaki problem metodą kopiuj wklej wkleić to tutaj ?
Pozdrawiam
Pozdrawiam 13.04.2021, 10:26
Tekst na Prawa Oleśnica. Warto opublikować u was.
Głupie pytanie?
Głupie pytanie? 13.04.2021, 10:24
Czy w ratuszowej gadzinówce będzie coś o kolejnych porażkach Bronsia czy raczej dalej nachalna propaganda sukcesu?
Gucio
Gucio 13.04.2021, 10:36
Głupie pytanie. Nie po to Bronś topi tam waszą kasę aby poddać się obiektywnemu osądowi.
Lepiej
Lepiej 13.04.2021, 10:08
Naga prawda przebija się niemal codziennie Jan Bronś nie daje rady. Może czas na Bielańskiego lub Zahorskiego?
!
! 13.04.2021, 10:23
Czas zakończyć ten nieudany eksperyment z powrotem JB na stanowisko burmistrza!
Gucio
Gucio 13.04.2021, 10:41
!. jesteś śmieszny. Masz lustro ? To popatrz się w nie i i powiedz sobie co zrobiłeś aby odsunąć Bronsia od tego urzędu ? Pan Krzysztof żądał aby z ideą referendum wystąpił Karpienko. Ten obywatel wszedł do koalicji z Bronsiem. Zamiast mówić a raczej pisać na tym portalu zrób coś konkretnego. Nie ma potrzeby czekać do wyborów. Albo pogódź się, że miastem zarządza najlepszy z najlepszych.
i robimy co chcemy
i robimy co chcemy 13.04.2021, 10:02
Mają dobrego (wiernego) specjalistę od zamówień publicznych
.
. 12.04.2021, 22:15
Trzeci aneks ale nie ostatni. Tak to jest jak amatorzy biorą się za poważne tematy. Już czytałem miasto twierdziło, że inwestycja na Pułaskiego jest niezagrożona i do końca marca przebudowa bedzie skończona. Jest , czy Bronś znowu .........
Holistycznie
Holistycznie 13.04.2021, 13:52
Ważne, że łącznik, ul. Jana Bronsia, jest zrobiona .....
Tak to wygląda
Tak to wygląda 12.04.2021, 22:56
Znajomy królika zarabia, kolejne aneksy to też dodatkowa kasa. A terminy wciąż przekładane. Będą tak ciągnąć ile się da
Czytelnik
Czytelnik 12.04.2021, 21:23
Rano Panorama musi w domu być.
Oleś
Oleś 12.04.2021, 21:03
Co tam respiratory, co tam karetka ważne że będziemy mieli skatepark na bagnie dla 7 krasnoludków.
pkt.1.
pkt.1. 12.04.2021, 20:27
Pisomatołek zawsze ma rację!
cdv
cdv 12.04.2021, 19:48
Gdyby rządziło PO to nie mielibyśmy nawet płynu z Orlenu bo byłby sprzedany
Gucio
Gucio 12.04.2021, 20:17
cdv. To ty chyba nie znasz historii. Szwedzi najechali Polskę bo szlachta była jaka była. Rozbiory to nie tylko zła wola zaborców ale wynik polskich rządów. I tak cały czas. Dozorca Anioł z Alternatywy 4 ciągle w narodzie pokutuje. Jak lawirują wybrańcy typu Bartnik czy Karpienko a ostatnio posłanka lewicy to widać. Natomiast w DoRzeczy piszą, że sąd zablokował kupno spółki medialnej przez Orlen. Wierz mi, organizacyjnie wypada Polska nieciekawie. Nawet mając Lewandowskiego nie potrafi Polska wygrywać.
M
M 12.04.2021, 19:11
Bronś ostatnia kadnecja. Jeszcze tylko 2 lata
Gucio
Gucio 13.04.2021, 10:43
M. Jesteś naiwny. To aż 2 lata. Jaki jest budżet miasta ? Poza tym macie jakiegoś dobrego i przewidywalnego kandydata ? czy może np Monika pojawi się znów za pięć dwunasta ? Żal mi was. Ale ktoś tutaj pisał "każdy ma to na co zasługuje".
Joanna
Joanna 12.04.2021, 21:22
Przyspieszmy ten proces, bo nie będzie co zbierać
spaniale
spaniale 12.04.2021, 18:51
Nie ma respiratorów, szczepienia leżą ale za to jest ratuszowa gadzinówka i promocja w Radio Rodzina.
hue hue
hue hue 12.04.2021, 18:49
Temat karetek przerósł Bronsia po prostu, Bronś może jedynie piaskownice i jakieś tam parki dla dziecików budować, to jest o wiele prostsze
amatorzy
amatorzy 13.04.2021, 09:58
Podobnie jak temat śmieci w mieście. Tam gdzie potrzebna jest kreatywność nie wystarczy sekcja propagandy
nic a nic
nic a nic 12.04.2021, 18:45
Wybrali Bronsia to mają jestem za tym, żeby Pułaskiego budował im kolejny rok, może coś zrozumieją? Mikołajczyka przebudował w rekordowo krótkim czasie, no ale Bronś tam mieszka więc to nie dziwi.
Gucio
Gucio 12.04.2021, 18:54
nic a nic. Po artykule o Pułaskiego zostało złożone zawiadomienie do policji i prokuratury o zagrożeniu zdrowia i życia mieszkańców. Ciekawe co tym razem wymyślą oleśnickie słowiki ?
Gucio
Gucio 12.04.2021, 18:26
To typowo polska cecha. Przerost ambicji. Fachowcy z branży podawali co trzeba zrobić aby do takiej sytuacji nie doprowadzić. W Polsce praktycznie nic nie odbywa się planowo. Niby było wojsko i sztaby zarządzania kryzysowego . A już na początku pandemii zabrakło maseczek, płynów dezynfekujących czy ubrań ochronnych. Mamy bandę generałów. A gdyby to nie była pandemia tylko konflikt zbrojny to nie było zapasów na pierwszy okres konfliktu. Po 45 utrzymywano wojsko bo był rzekomy wróg. Teraz Polska rzekomo ma samych dobrych sąsiadów i nadal utrzymuje bandę generałów w tym biskupa generała Głódzia. Nie znam się na szczepieniach ale gdy była tragedia w Neapolu to w tydzień zaszczepiono kilka milionów ludzi. Ponoć Izrael zaszczepił całe społeczeństwo. Za co rząd i posłowie biorą kasę ?

Pozostałe