Sypią się kary za nieprzestrzeganie rygorów pandemicznych. Ukarani fryzjer i troje restauratorów

  • 08.04.2021, 13:46
Sypią się kary za nieprzestrzeganie rygorów pandemicznych. Ukarani fryzjer i troje restauratorów
Oto informacje podane przez PSSE w Oleśnicy:

Od I do III 2021 pracownicy inspekcji sanitarnej wspólnie z funkcjonariuszami policji przeprowadzili 1.133 kontrole na terenie powiatu oleśnickiego.

Od do 8 kwietnia wykonano 68 kontroli. Wszystkie kontrole, dotyczące przestrzegania obowiązujących przepisów wynikających z rozporządzenia Rady Ministrów, były przeprowadzone w obiektach typu: hotele, restauracje, siłownie, kluby fitness, galerie handlowe, sklepy spożywcze.

W pierwszym kwartale nałożone zostały 4 decyzje administracyjne za łamanie kwarantanny. W kwietniu wszczęto postępowanie administracyjne dotyczące działalności zakładu fryzjerskiego i  3 obiektów z branży gastronomicznej.

Wprowadzone obostrzenia mają pomóc w walce z pandemią, a ich nieprzestrzeganie łączy się z narażaniem zdrowia i życia wielu osób.

_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Karol
Karol 08.04.2021, 18:10
Panie Kowalski zajmij się Pan czymś pożytecznym a nie truj Pan bo to już jest nudne.
Gucio
Gucio 08.04.2021, 18:23
Karol. A czy nie jest nudne to, że rząd wmawia wam, że maseczki chronią przed wirusem. Czy masz naukowo potwierdzone badania potwierdzające, że wdychając powietrze z wirusem zostaje on zneutralizowany na maseczce. To samo przy wydechu. Natomiast jeśli nie neutralizuje to czemu nie ma obowiązku neutralizować zużyte maseczki poprzez ich np spalenie. Fachowcem nie jestem. Ale to wszystko jest nielogiczne. Ale masz prawo mieć inne zdanie.
zw-kowalski
zw-kowalski 08.04.2021, 15:22
Bzdura. Rząd nie radzi sobie z wirusem. W listopadzie i grudniu zmarło o ponad 70 tys osób więcej niż rok wcześniej i nie ze względu na wirusa. To samo w Oleśnicy wzrost zgonów o około 40 % i to nie na wirusa. Pisałem setki razy. Będąc w Polsce nosiłem chustę i wyglądałem jak osobnik który ma napaść na bank. Teraz rząd stwierdził , ze moja chusta ch... mi pomaga i każde nosić maseczkę. Gdy nie będę miał maseczki a chustę to mogę dostać mandat, którego przyjęcia odmówię. A z mojej chusty można uszyć kilkanaście maseczek. Jakim trzeba być złym człowiekiem aby uznać, że moja chusta o powierzchni kilkunastu maseczek jest niebezpieczna a maseczki uszyte z tej chusty są już bezpieczne. Na trzeźwo tego nie da się zrozumieć.
olesniczanin
olesniczanin 08.04.2021, 16:40
A ten znowu pisze żeby pisać i się dowartościować.
Söderåsen
Söderåsen 08.04.2021, 19:15
Pączkuje, teraz to gucio-kowalski w jednej popapranej osobie.

Pozostałe