Koronawirus wśród drogowców!

  • 08.04.2021, 09:17
  • OAI
Koronawirus wśród drogowców!
Część pracowników firmy remontującej drogi w Sycowie ma pozytywne wyniki badań pod kątem COVID-19. Prace zostały wstrzymane.

Samorząd Sycowa (powiat oleśnicki) informuje, że prace związane z remontem ulicy Starzyńskiego oraz Rzemieślniczej w Sycowie zostały wstrzymane.

Dlaczego?

"Wykonawca robót - Przedsiębiorstwo Inżynierii Wodnej i Ochrony Środowiska z Oleśnicy - poinformował nas o pozytywnych wynikach badań na obecność koronawirusa SARS-CoV-2 wśród załogi, w tym w brygadzie realizującej prace dla Gminy Syców.

Część załogi do czasu wyzdrowienia przebywa w izolacji a pozostała część na kwarantannie. Wykonawca deklaruje powrót na plac budowy od wtorku, tj. od 13.04.2021r. Skład osobowy pracowników na budowie będzie sukcesywnie zwiększany o osoby wracające z kwarantanny.

Rozpoczęcie prac związanych z remontem ul. Rzemieślniczej nastąpi po wykonaniu głównych prac przy ul. Starzyńskiego. Ma to pozwolić na zmniejszenie utrudnień związanych z prowadzeniem prac. 

Pomimo zaistniałych trudności Wykonawca dołoży wszelkich starań, żeby zakończyć prace w zaplanowanym terminie" - poinformował Urząd Miasta i Gminy w Sycowie.

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe