Dobroszycki Klub Strzelecki Wilk zaprasza na II rundę Pucharu Wilka

  • 07.04.2021, 06:34
  • kad
Dobroszycki Klub Strzelecki Wilk zaprasza na II rundę Pucharu Wilka foto: DKS Wilk
Będą to zawody wyłącznie strzelców posiadających aktualną licencję PZSS.

Wszystkich entuzjastów sportów strzeleckich zapraszamy na drugą w tym sezonie rundę Pucharu Wilka - zakomunikował Dobroszycki Klub Strzelecki Wilk.


Tym razem zawodnicy posiadający licencję PZSS podniosą rękawice w dyscyplinach formuły WolfGun, okraszonych dreszczykiem sportowych emocji i nutką aktywności fizycznej. Wszystko to na strzelnicy DGS w Łuczynie w gminie Dobroszyce (powiat oleśnicki).

Sportu i współzawodnictwa nie zabraknie w trzech etapach sobotnich zawodów: karabinie szybkostrzelnym 100 m, pistolecie taktycznym 25 m oraz strzelbie ciężarowej 25 m. W każdym z nich poza celnością oceniany będzie też czas ukończenia zadania.

Na zawodników czeka sześć godzin strzeleckiej uczty i niezwykły, absorbujący zestaw konkurencji, których ukończenie zapewni wielką satysfakcję.

Wydarzenie wpisane zostało do kalendarza DZSS.

Na zawody Wilka zaprasza wspólnie z CS-Medical oraz LOK Twardogóra. Dzięki współpracy z systemem Rezultaty24.pl od 11.04 (niedziela) możliwa jest rejestracja internetowa pod adresem:


https://zawodnik.rezultaty24.pl/login

Organizatorzy proszą o zapoznanie się z regulaminem zawodów dostępnym tutaj:

https://drive.google.com/file/d/1C842-lRNn_DAEhnxxKfnIpzYnPqsOLNu/view?usp=sharing

- Dbając o bezpieczeństwo w dobie ograniczeń sanitarnych, na najbliższe zawody zapraszamy wyłącznie strzelców posiadających aktualną licencję PZSS- informuje Wilk.

kad

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe