Wybił szybę na dworcu PKP w Oleśnicy

  • 06.04.2021, 11:18
  • asp. Bernadeta Pytel, KPP w Oleśnicy
Wybił szybę na dworcu PKP w Oleśnicy
Policjanci Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy zatrzymali 37- latka, który uszkodził - poprzez wyłamanie i wybicie szyby - drzwi wejściowe na dworcu PKP w Oleśnicy. Mężczyzna w chwili zatrzymania był nietrzeźwy.

W miniony weekend na terenie dworca PKP 37-letni mieszkaniec powiatu opolskiego uszkodził drzwi wejściowe, poprzez wyłamanie oraz wybicie szyby. Przybyły na miejsce patrol ujawnił i zatrzymał wandala.

W trakcie trwania interwencji funkcjonariusze znaleźli przy nim substancje zabronioną w postaci leku psychotropowego Clonozepanum.

Mężczyzna został przewieziony do Komendy Powiatowej Policji. Został przebadany na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu z wynikiem 0,75 mg/l. Po wykonanych czynnościach osadzono go w policyjnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych.

Po wytrzeźwieniu mieszkaniec powiatu opolskiego usłyszał dwa zarzuty: uszkodzenia mienia oraz posiadania substancji zabronionej. Do zarzutów się przyznał. Z uwagi na to, że już wcześniej popełnił podobne przestępstwo, grozi mu kara pozbawienia wolności do 5 lat.

asp. Bernadeta Pytel, KPP w Oleśnicy

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

ja
ja 07.04.2021, 19:54
Znów chłopski filozof.
zw-kowalski
zw-kowalski 07.04.2021, 22:07
do @ja. Jeśli lekarz przepisze ci środki psychotropowe to masz je legalnie. Jedynie pod zażyciu tych środków nie możesz prowadzić pojazdów mechanicznych. To samo jest z alkoholem. Jeśli ma akcyzę to jest legalny.
olesniczanin
olesniczanin 08.04.2021, 16:44
Pajacu a jak mu lekarz nie przepisał tego leku to co? Miałgo legalnie czy niezgodnie z UoPN ? O ile wiesz co to jest UoPN.
Gucio
Gucio 08.04.2021, 17:55
Oleśniczanin. Masz odloty. Nawet jak lekarz nie przepisze to nie ma za to odpowiedzialności karnej. No chyba, że w budynku stacji jest apteka i on ukradł to lekarstwo to wtedy odpowiada za kradzież.
zw-kowalski
zw-kowalski 06.04.2021, 12:27
Nie jestem zwolennikiem demolek ale te drzwi nie mają żadnej wartości. Poza tym jeśli lek jest psychotropowy to jak może być zabroniony ? No chyba, że z leku psychotropowego pozyskał zabronioną substancję.
olesnicza in
olesnicza in 06.04.2021, 18:42
Tak jak twoje komentarze, też nie mają żadnej wartości
zw-kowalski
zw-kowalski 07.04.2021, 22:05
do @olesnicza in. To po ch... zwracasz uwagę.
olesnicza in
olesnicza in 08.04.2021, 08:01
Jak ktoś pisze głupoty to należy mu zwrócić uwagę by tego nie robił i pisał mądre rzeczy a nie bzdury. No chyba że pisanie jest dla sameho pisania by się dowartościować i myśleć że się jest "mądrym".
Gucio
Gucio 08.04.2021, 09:47
Olesnicza in. I ty sądzisz, że piszesz mądre rzeczy a on bzdury? Popatrz inaczej na to. Popatrz obiektywnie na to. Czy to on doprowadził dworzec do ruiny? Czy to on doprowadził do ruiny część zabytków? Oglądałeś filmy Pana Krzysztofa? Olesniczanie przyzwyczaili się do tego stanu rzeczy bo w nim tkwią. Z zewnątrz nie wygląda to najlepiej. Więcej pokory.
olesnicza in
olesnicza in 08.04.2021, 16:48
Gucio vel zw-kowalski pisz pod jednym nikiwm. Nie pisz on tylko "ja" zw-kowalski. A poza tym to nudne są twoje wpisy.
Gucio
Gucio 08.04.2021, 18:01
Olesnicza in. To ktoś na tym portalu musi mieć super wiedzę. Jakiś czas temu jakiś sprawny inaczej pisał że jestem TW Helmuta. Jeszcze trochę i się dowiem , że jestem trans kobietą.
Bohuslän
Bohuslän 08.04.2021, 17:40
To czub pod dziesiątkami nicków zamęcza czytelników swoimi chorymi wywodami.
Sry
Sry 06.04.2021, 17:40
Lecz się
zw-kowalski
zw-kowalski 07.04.2021, 22:04
do @Sry. I vice versa. Na łacinie uczono mnie "lekarzu lecz się sam".
$
$ 06.04.2021, 12:07
Jak udało się zatrzymać?

Pozostałe