Tropem Wilczym w Oleśnicy

  • 16.03.2021, 09:31
  • OAI
Tropem Wilczym w Oleśnicy Grzegorz Huk
Bieg Tropem Wilczym odbędzie się w Oleśnicy 16 maja.

Bieg jest ogólnopolskim projektem warszawskiej Fundacji Wolność i Demokracja, która przy współpracy z organizatorami lokalnymi angażuje się w organizację wydarzenia w miastach i miasteczkach całej Polski oraz poza jej granicami.

Bieg odbędzie się w niedzielę 16 maja 2021 roku ze startem i metą na dziedzińcu Zamku Książąt Oleśnickich. Data wydarzenia została wyznaczona przez głównego organizatora a więc przez Fundację Wolność i Demokracja po konsultacjach ze sztabem kryzysowym, sanepidem oraz organizacjami rządowymi.

W związku z panująca sytuacją epidemiologiczną w kraju i na świecie bieg może dojść do skutku w zmienionej formule, z tradycyjnego biegu może się odbyć w formie biegu wirtualnego. Każdy zapisany i opłacony zawodnik otrzyma pełen pakiet startowy wraz z numerem startowym i na podstawie podesłanego wyniku z danego dystansu zostanie sklasyfikowany w wynikach oraz otrzyma pamiątkowy medal. Ponadto trzy najlepsze osoby z danego biegu (kobiety i mężczyźni osobno) otrzymają pamiątkowe puchary.

W związku z niepewną sytuacją w kraju i na świecie związaną z pandemią koronawirusa Klub Biegacza Szerszeń Oleśnica zobowiązuje się do zwrócenia niewykorzystanej kwoty dotacji w przypadku nieodbycia się biegu w tradycyjnej formule. W związku z możliwością zmiany formuły
biegu na bieg wirtualny organizator lokalny (KB Szerszeń Oleśnica) musi ponieść koszty związane z organizacją wydarzenia. Obsługa i prowadzenie zapisów, pakiety startowe, ubezpieczenie, nagrody dla najlepszych.

Bieg zostanie zorganizowany z zachowaniem wszelkich środków ostrożności oraz zachowaniem rygoru sanitarnego, który będzie obowiązywał.
Teren dziedzińca zamku będzie udostępniony tylko zawodnikom oraz mediom, widzowie, kibice oraz osoby towarzyszące zawodników będą musiały pozostać poza terenem dziedzińca zachowując dystans społeczny.

ZAPISY

RGULAMIN

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe