PILNE! Kolejni uczniowie i przedszkolaki z powiatu oleśnickiego idą na kwarantannę

  • 11.03.2021, 15:04
  • rpr
PILNE! Kolejni uczniowie i przedszkolaki z powiatu oleśnickiego idą na…
Nowe ogniska choroby w Oleśnicy i powiecie oleśnickim.

Na kwarantannę od 12 marca idzie 19 dzieci z klasy Ia oraz jeden nauczyciel ze Szkoły Podstawowej w Ligocie Polskiej. 

Kwarantanna czeka 30 dzieci i 1 nauczyciela z Przedszkola "Zielone Ogrody" w Oleśnicy.

Na kwarantannie jest już 40 dzieci i 1 nauczyciel z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Oleśnicy.

- Przyczyną przejścia na kwarantannę są dodatnie wyniki badań na SARS-Cov-2 u nauczycieli w tych placówkach- mówi portalowi olesnica24.com Urszula Kozioł, dyrektor PSSE w Oleśnicy.

rpr

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Pan
Pan 20.03.2021, 07:04
BRAWO
Xxx
Xxx 12.03.2021, 19:22
Jeżeli jest to szczepionka a preparat i patgen to ochroni wymyślili sobie badania kliniczne a my dajemy się nabrać i szczepić
Pis
Pis 12.03.2021, 16:03

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Paulina
Paulina 12.03.2021, 12:29
Nasza władze powinni już dawno zamknąć szkoły. Na co oni czekają? Przecież to tylko kwestia czasu, a inne szkoły przejdą na kwarantannę. Nauczyciele są zaszczepieni i roznoszą tę zarazę.
ociec rodzynek
ociec rodzynek 12.03.2021, 10:10
Polecam mój sklepik z 'kazaniami': https://www.onet.pl/informacje…
zw-kowalski
zw-kowalski 11.03.2021, 19:36
A jakie testy przeprowadzono. Te które ciągle podają zarażenia wszystkim wirusami a niekoniecznie Covid ? Bo sam twórca testu to stwierdził.
Serio?
Serio? 11.03.2021, 17:23
Zaszczepieni ponad 2 tygodnie temu i chorują?
Arek_wrc
Arek_wrc 12.03.2021, 09:19
To że ktoś jest zaszczepiony nie znaczy że nie będzie chorował. Szczepionka chroni przed ciężkim przebiegiem choroby a nie przed tym żeby się nie zarazić.

Pozostałe