Znamy wynik WOŚP w Oleśnicy

  • 06.03.2021, 11:10
  • OAI
Znamy wynik WOŚP w Oleśnicy Grzegorz Huk
Rekordu nie ma, ale wynik jest satysfakcjonujący.

- Mamy oficjalne rozliczenie sztabu WOŚP Oleśnica - zebrano 145.344,12 zł. Rekordu, niestety, nie ma, ale wynik jest dla nas bardzo satysfakcjonujący. Dziękujemy  serdecznie wszystkim zaangażowanym

 

- mówi portalowi olesnica24.com Magda Żołędziewska-Bugdoł.

OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

X
X 06.03.2021, 20:17
Nie bylo rekordu bo duzo ludzi nie dalo w tym roku a to przez Owsiaka, za bardzo angazuje sie w politykę a juz nie na miejscu jest jednoczesne zbieranie na chore dzieci i popieranie zabijania dzieci na "zawołanie". I jeszcze ta odmowa uzyczenia łozek w czasie pandemii. Zachowal sie jakby to byly jego łóżka, a to łóżka spoleczenstwa bo za zebrane od spoleczenstwa pieniadze kupione.nie dalem na WOSO i juz nie dam, wole wplacic dzieciom na sie pomaga
Zwkowalski
Zwkowalski 07.03.2021, 08:37
Z polityką masz do czynienia wszędzie. Kupujesz cukier płacisz podatek od cukru. Kupując paliwo płacisz akcyzę. Kupując alkohol płacisz akcyzę. Kupując artykuły spożywcze i pakując w reklamówkę płacisz podatek na ochronę środowiska. WOŚP związana jest statutem. Na pewny sprzęt może wydać społeczna kasę. A na inny nie. Poza tym działalność WOŚP i innych fundacji i stowarzyszeń to dowód że państwo ch.... działa i obywatele sami muszą się organizować.
móżyn-albinos
móżyn-albinos 07.03.2021, 16:48
Możesz uczynić wyjątek z tym "wszędzie" i przynajmniej ty przestań politykować w każdym swoim wpisie, którym po za tobą nikt się nie podnieca. Widzę, że przed godziną 9 już siedziałeś przy klawiaturze zamiast się wyspać po nocnej zmianie stróżowania w hipermarkecie w Szwecji.
zw-kowalski
zw-kowalski 07.03.2021, 17:06
Móżynie. To po ch... czytasz. Ja pewnych tekstów nawet nie próbuje czytać. Jesteś kolejnym nawiedzonym co lepiej wie co ja robię. Szwecja jest na tyle bezpieczna, że tu nie ma stróżów czy portierach w marketach. Ba we wszystkich marketach w Ovik : Hemkop, ICA, LIDL, COOP, JULA, WILLYS, JYSK, GIGANTEN,ELON nawet w dzień w trakcie zakupów nie ma ochrony. Nie ma ochrony w US i ZUS jak u was. Analfabeto wtórny. Pisałem setki razy, że ze względu na wirusa mam postój w działalności gospodarczej. Moim zmartwieniem jest czy w kwietniu lecieć do Egiptu czy do Kenii czy może poczekać aż w Tajlandii nie będzie kwarantanny. Bo od lipca do połowy czeka mnie ciężka praca aby zarobić na utrzymanie przez cały rok. Bo we wrześniu imprezy masowe typu festiwale czy dni poszczególnych miast mogą nie ruszyć.
móżyn-albinos
móżyn-albinos 07.03.2021, 17:17
Martwisz się czy lecieć do Egiptu, Kenii czy Tajlandii. Nigdzie nie leć, to nie będziesz miał zmartwienia. Dla mnie możesz nawet polecieć do Korei Płn. Jako przedstawiciela postępowego eurolewactwa przyjmą tam ciebie z otwartymi ramionami. Nie wykluczone, że sam Kim będzie czekał na ciebie na lotnisku z wiązanką kwiatów.
Rex
Rex 06.03.2021, 12:12
Redakcji portalu bardzo dziękuję, że można tu zamieścić anonimowy komentarz, Nieważne czy pozytywny czy negatywny. Na konkurencyjnym "milicyjnym" portalu, informację o WOŚP można było komentować tylko przez Fb (w odróżnieniu od innych drażliwych tematów). Oj zaprawdę pokrętny sposób wyboru tematów świętych i chronionych mają "milicyjny" braciszkowie, oj pokrętny.
Zwkowalski
Zwkowalski 06.03.2021, 13:54
No niestety to prawda z MO. Mieli dobry początek a obecnie funkcjonują jak Kaśka. No ale ten co daje ogłoszenia to dysponent linii programowej.
zw-kowalski
zw-kowalski 06.03.2021, 11:25
Brawo WY.

Pozostałe