COVID-19 w Urzędzie Gminy

  • 05.03.2021, 08:41
  • OAI
COVID-19 w Urzędzie Gminy
Znów preferowane jest załatwianie spraw drogą elektroniczną.

"Z uwagi na wzrastającą na terenie powiatu oleśnickiego ilość zachorowań na COVID–19 i pozytywne wyniki testu na obecność koronawirusa u kilku pracowników Urzędu, mając na uwadze troskę o zdrowie i bezpieczeństwo zarówno naszych klientów jak i osób w Urzędzie zatrudnionych, od dnia 1 marca - poniedziałek - Urząd Gminy Oleśnica będzie obsługiwał interesantów wyłącznie w tymczasowym punkcie obsługi klienta - wejście B" - informuje Urząd Gminy Oleśnica.

Do odwołania zamknięta zostaje kasa Urzędu. Wszystkie osoby, które w najbliższych dniach chcą załatwić sprawy w Urzędzie, zachęcamy do sprawdzenia czy istnieje możliwość załatwienia ich za pośrednictwem internetu. Zapytania można kierować telefonicznie, mailowo lub korzystając z elektronicznej skrzynki podawczej.

OAI

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Prawda
Prawda 06.03.2021, 08:14
Tam jest ognisko covida , w Sp 3 również, ale dzieciarów nie badają i zamiatają pod dywan(kochani rodzice). Przy takiej ilości nowych zachorowań powinni zamykać co się da, bo za 2 tygodnie będzie masakra.
Figo
Figo 05.03.2021, 18:01
W starostwie też covid19 tylko pod dywan zamiataja
zw-kowalski
zw-kowalski 05.03.2021, 09:50
Wujcie. A co by pan zrobił gdyby tak jak pan zachował się zarząd Biedronki, Lidla, Kauflandu, okolicznej piekarni oraz warzywniaka. czy pan chleb, mleko i podstawowe artykuły żywnościowe zamawia przez internet ? Dlaczego pracownika marketu ma mieć kontakty z pracownikami gminy a wy nie chcecie mieć kontaktu z pracownikami np marketu. Czy NBP wycofał obrót gotówkowy ? Skala debilizmu w Polsce jest porażająca.
Ola
Ola 05.03.2021, 09:07
Tam na szczęście w większości pracują młodzi ludzie więc może lżej przejdą. Zdrowia życzę
...
... 06.03.2021, 15:42
Patrzę i oczom nie wierzę! Ola pisze o młodych ludziach i że zdrowia życzy a pod wpisem 3 łapki w dół! Naprawdę?! takie chamstwo?!

Pozostałe