Kabaret Hrabi na Dzień Kobiet

  • 03.03.2021, 10:08
  • OAI
Kabaret Hrabi na Dzień Kobiet
Zaprasza OKiS w Bierutowie (powiat oleśnicki). Oto informacja ośrodka:
"Utarło się przekonanie, że Dzień Kobiet jest… wyłącznie dla kobiet. Nic bardziej mylnego – Dzień Kobiet jest dla wszystkich – dla płci pięknej oraz dla mężczyzn, którzy świętują razem z nią!
 
Serdecznie zapraszamy zatem Panie i Panów z miasta i gminy Bierutów na Gminny Dzień Kobiet, który odbędzie się w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Krasińskiego 3 w dniu 7 marca o godz. 17:30.
 
Główną atrakcją wieczoru będzie występ KABARETU HRABI. Ten wielokrotnie nagradzany kabaret jest obecnie jedną z najprężniej działających grup komików w Polsce. Przygotowaliśmy dla Państwa także kilka konkursów, w których do wygrania będą atrakcyjne nagrody. Przygotujcie się na sporą dawkę śmiechu, czeka Państwa ponad godzina znakomitej zabawy.
 
Wejściówki na wydarzenie do pobrania w biurze OKiS przy ul. Przyjaciół Żołnierza 14a od 1 marca 2021 w godz. 8:00-18:00 od poniedziałku do piątku. Wejściówki dla Pań ZA DARMO. Panowie - symboliczne 10 zł. Ze względu na wprowadzone obostrzenia dostępna jest ograniczona ilość miejsc. O otrzymaniu wejściówki decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegółowe informacje pod nr telefonu 663 166 188.
 
Drogie Panie – ten występ jest lepszy niż kwiaty. Panowie – nie może Was tam zabraknąć!
 
Regulamin wydarzenia, oświadczenie covid-19 dotyczące uczestnictwa w wydarzeniu oraz zgoda na wykorzystanie wizerunku dostępne do pobrania poniżej lub w biurze OKiS ul. Przyjaciół Żołnierza 14a. Każdy uczestnik wydarzenia zobowiązany jest zapoznać się z regulaminem wydarzenia. Uczestnictwo w wydarzeniu oznacza akceptację regulaminu oraz wypełnienie i złożenie stosownych oświadczeń w biurze OKiS podczas odbioru wejściówki.
OAI

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe