Super Liga Judo

start 13.10.2018 09:30

Judo Tigers

koniec 13.10.2018 16:00

Lokalizacja: Oleśnica, hala sportowa Atola

Już w najbliższą sobotę 13 października odbędzie się kolejny turniej tegorocznej edycji Super Ligi Judo. W rozgrywkach w Oleśnicy wezmą udział reprezentanci ponad 50 polskich i zagranicznych klubów sportowych. Ambasadorem projektu jest dwukrotny mistrz świata Rafał Kubacki.

Tegoroczna edycja Super Ligi Judo to rozgrywki odbywające się cyklicznie od marca do listopada w czterech miastach Dolnego Śląska. Pierwsze dwa turnieje - w Kobierzycach oraz Świdnicy - okazały się rekordowe pod względem frekwencji. Łącznie na matach walczyło ponad 1500 zawodniczek i zawodników dopingowanych przez rodziny, trenerów oraz pasjonatów judo.

Najbliższy turniej już w sobotę 13 października w hali sportowej Atola w Oleśnicy przy ul. Kochanowskiego 2. Wydarzenie potrwa od godz. 9.30 do 16. Rozpoczną je walki najmłodszych zawodników.

Super Liga Judo to zawody dla dzieci i młodzieży połączone z warsztatami edukacyjnymi dla rodziców i trenerów. Projekt ma na celu integrację środowiska judo wspieraną przez kadrę trenerską i specjalistów, a jego ambasadorem jest Rafał Kubacki, jeden z najbardziej utytułowanych judoków w Polsce, wielokrotny olimpijczyk oraz dwukrotny mistrz świata. Przed nami jeszcze ostatnie rozgrywki, które odbędą się w listopadzie w Sobótce.

Organizatorem wydarzenia jest klub sportowy Judo Tigers. 

 Więcej informacji: www.superligajudo.pl

Wstęp na wydarzenie jest wolny

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic - [email protected] | tel. +48 601 785 165