Wystawa prac Małgorzaty Grączewskiej

start 22.10.2021 18:00
koniec 22.10.2021 20:00

Lokalizacja: Oleśnica, Galeria Brama Wrocławska

Jedni robią, bo muszą (inaczej się uduszą- cytując klasyka), inni komercyjnie, dla zysku. Ja tworzę żeby oddać bliskim trochę swojej miłości, przyjaźni a czasem nieco niepokoju i tęsknoty. Tak o swojej twórczości mówi Małgorzata Grączewska - artystka, której prace zobaczymy na wystawie LAURKI w Galerii Brama Wrocławska ❤
🎊wernisaż: 22 października, godz. 18:00
MOKiS Galeria Brama Wrocławska
Idea
Myśląc o tej wystawie zrozumiałam, że wszystkie moje rysunki i grafiki są intencją, podobnie do tytułowych laurek, którymi chciałabym obdarowywać i opowiadać: nieco o sobie i o tych dookoła.
Na wystawie będą więc laurki dla przełomowych doświadczeń, inspirujących ludzi, rodziny, utraconych miłości, w końcu dla dzieciństwa w Oleśnicy, które dało mi wszelkie fundamenty ku temu, żeby bez zadęcia, udawanej pokory i wygórowanych ambicji, robić to, co umiem i nade wszystko - lubię.
Małgorzata Grączewska - urodziła się w 1988 r. w Oleśnicy. Absolwentka historii sztuki na Uniwersytecie Gdańskim i strategii kuratorskich na Uniwersytecie Artystycznym im. Abakanowicz w Poznaniu. Współpracowała z wieloma instytucjami kultury we Wrocławiu, gdzie zajmowała się koordynacją projektów, w tym kuratorowaniem wystaw. Swoje prace prezentowała w Berlinie i we Wrocławiu. Obecnie związana z Ośrodkiem Działań Artystycznych Firlej, gdzie organizuje wystawy i prowadzi warsztaty kolażu. Mieszka i pracuje we Wrocławiu.
Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.