Oleśnicki Jarmark Wspaniałości

start 10.07.2021 09:00
koniec 19.12.2021 17:00

Lokalizacja: Oleśnica, Rynek

Zapraszamy na najbliższy Jarmark i lipca, tradycyjnie na Oleśnickim Rynku. Wydarzenie odbywa się pod patronatem Burmistrza Miasta Oleśnicy przy wsparciu Sekcji Komunikacji Spolecznej Urzędu Miasta Oleśnica!
Nasi wystawcy już szykują dla Was pyszne wyroby oraz oryginalne i atrakcyjne rękodzieła Podczas Jarmarku będziecie mogli też wesprzeć Michalinkę Pomagamy Michalince w jej walce z chorobą za sprawą Fundacja Żyj dla innych! Fundacja szykuje już tradycyjnie swoje stoisko, jednak to nie jedyne atrakcje jakie na Was będą czekać
Swój udział w części charytatywnej Jarmarku zapowiedzieli m.in. Biblioteka w Oleśnicy, Dobroszycki KLUB strzelecki WILK oraz pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Oleśnicy. Przygotowują oni dla Was liczne atrakcje! Będzie coś, zarówno dla młodszych, jak i starszych!
Na Jarmarku zaopatrzycie się w pyszne ciasto, pierogii, lemoniadę Będziecie mogli nabyć rękodzieła Seniorów z Dzienny Dom Senior+ w Oleśnicy MOPS Oleśnica a także wziąć udział w specjalnych warsztatach!
W niedzielę licytacje poprowadzi dla Was Bartłomiej Showman Kowalczyk.
Więcej szczegółów już wkrótce!
Udostępniajcie info o Jarmarku, śledźcie nasze komunikaty na profilu i do zobaczenia na Oleśnickim Rynku już za tydzień!
Pamiętajcie, i lipca na spacery wybieramy się na Oleśnicki Rynek!
Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.