ŚWIĄTYNMIA ARTYSTÓW - GOSZCZ RÓŻĄ ZACZAROWANY. Piknik rodzinny w Goszczu

start 25.05.2019 16:00
koniec 25.05.2019 20:00

Lokalizacja: Goszcz, Park w Goszczu, kościół poewangelicki

GOSZCZ RÓŻĄ ZACZAROWANY. Piknik rodzinny w Goszczu - 25 maja 2019 roku. Zapraszamy. W programie między innymi: mini giełda ogrodnicza z możliwością zakupu roślin do własnych ogródków przydomowych; wspólny grill, a przede wszystkim niespodzianka - przedstawienie teatralne przygotowane przez uczniów Szkoły Podstawowej w Goszczu oraz sadzenie róż w parku.
W Goszczu nie chodzi tylko o odbudowę nawet najcenniejszego obiektu zabytkowego, chodzi o sprawy znacznie ważniejsze i trudniejsze, co górnolotnie czasem się nazywa budowaniem tożsamości i świadomości lokalnej.
W ciągu minionych 3 lat wspólnie zrobiliśmy już sporo, ale najważniejsze w tym jest to, co dzieje się obecnie z udziałem uczniów i nauczycieli Szkoły Podstawowej. Takie będą Rzeczypospolite jakie ich młodzieży chowanie - mawiał kanclerz i hetman wielki koronny Jan Zamoyski. Swój głos w sprawie zabytków Goszcza przedstawią uczniowie Szkoły Podstawowej właśnie w dniu 25 maja 2019 roku. Wsłuchajmy się weń wszyscy z największą uwagą i wsparciem!

Podziel się:
 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Misia
Misia 20.05.2019, 13:52
Brawo Panie Burmistrzu! Brakuje takich imprez szczególnie wiosna i latem.Rozrywka, edukacja i może..w przyszłości mała gastronomia z rybką.Milicz dysponuje takimi miejscami ..Może Twardogóra będzie atrakcyjniejsza.Mlodosc to zapał,fantazja i nowe wyzwania.Powodzenia!!!

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic - [email protected] | tel. +48 601 785 165