Razem dla innych - festyn charytatywny w Międzyborzu

start 02.06.2019 14:00
koniec 02.06.2019 19:00

Lokalizacja: Międzybórz, Stadion sportowy

Już niedługo (2 czerwca) odbędzie się PIERWSZY Gminny Dzień Dziecka RAZEM DLA INNYCH w formie rodzinnego pikniku. Impreza będzie miała charakter charytatywny. Chcemy wesprzeć dzieci z naszej gminy (ale nie tylko!), które na co dzień zmagają się z różnymi chorobami. 
Całość odbędzie się na stadionie sportowym w Międzyborzu.

Zaczynamy o 14.00

Gwarantujemy sporą dawkę atrakcji i niespodzianek dla całej rodziny: m.in. darmowe dmuchańce, animacje dla dzieci, zmagania piłkarskie (turbo kozak), sztuki walki, strzelanie z łuku, prawdziwa fotobudka, pokaz motocykli i aut do driftingu, konkurencje sportowe, rzut do celu, przejażdżki konikiem, prezentacje artystyczne, ZUMBA, licytacje, pierwsza pomoc, słodkości, ciasta, grill.

Na scenie będzie głośno. Zaprezentują się lokalne grupy artystyczne oraz dzieci przedszkolne i szkole. Około godz 17.30 zagra dla Was sycowski zespół Time of Dreams, a zaraz po nim będziemy się bawić z grupą muzyczną LAMARO z Wieruszowa.

O oprawę muzyczną tego wydarzenia zadba duet Mikrofoniczni, a imprezę poprowadzi Nikodem Rubelek.

Autobusy będą kursować od godz. 13:00 po całej gminie by przywieść na miejsce imprezy dzieci, młodzież oraz dorosłych (dzieci poniżej 10-tego roku życia mogą skorzystać z dowozu wyłącznie pod opieką rodziców/opiekunów). Na koniec o godz 19:00 odwiozą wszystkich do domu.

Dobro powraca ze zdwojoną siłą! Dlatego nie może Was zabraknąć. Widzimy się 2 czerwca w Międzyborzu!!!

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.