Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 19 czerwca 2025 05:51
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

NASZ NEWS: Dziewczynka nie dawała się wybudzić...

Karetki Służb Ratowniczych i Pogotowia pod przedszkolem...
NASZ NEWS: Dziewczynka nie dawała się wybudzić...

Na sygnale podjechał pod Przedszkole nr 6 w Oleśnicy karetka Służb Ratowniczych. Potem dołączył do niej ambulans Pogotowia Ratunkowego. Powód?

Jak dowiedziała się olesnica24.com, jedna z dziewczynek nie wybudziła się po poobiednim leżakowaniu. To najprawdopodobniej kwestia problemów z cukrem. Dziecko jest już przytomne, po lekarskich oględzinach. Zostanie zabrane do szpitala.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

M 07.01.2019 17:33
Gratulacje

zdziwiony 07.01.2019 15:30
i te Służby Ratownicze są niepotrzebne??

sdsd 07.01.2019 14:56
nie chciała ????

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: zw-kowalskiTreść komentarza: To była odpowiedź na samochwalenie się ZDP. Gdyby tutejszy samorząd chwalił się każdym kupionym sprzętem to burmistrz by nie pracował tylko sobie strzelał focie. Tylko w mojej wsi stoją cztery auta aby pracownicy socjalni mogli obsługiwać okolicznych seniorów. Ile takich aut ma MOPS w Oleśnicy ?Data dodania komentarza: 18.06.2025, 22:19Źródło komentarza: Nowy ciągnik powiatowych drogowcówAutor komentarza: Śmieszniej sąTreść komentarza: Żenujący peerelowska propaganda.Data dodania komentarza: 18.06.2025, 20:53Źródło komentarza: Milionowa promesa dla powiatu oleśnickiegoAutor komentarza: Popularyzacja naukiTreść komentarza: Czy szanowna redakcja może zapytać panią dyrektor Annę Zasadę, dlaczego Biblioteka nie robi nic, jeśli chodzi o najważniejsze wydarzenie naukowe ostatnich lat, czyli lot Sławosza Uznańskiego-Wiśniewskiego na Międzynarodową Stację Kosmiczną? Czy dla oleśnickiej Biblioteki ważniejsze są joga, zumba, warsztaty kulinarne i (sic!) "Jak pielęgnować swoją skórę"?Data dodania komentarza: 18.06.2025, 19:44Źródło komentarza: Biblioteka w wakacjeAutor komentarza: Gdzie logikaTreść komentarza: Pojechali na tę śmieszną "uroczystość" na nasz koszt, żeby odebrać śmieszne teczki z promesami które też są za nasze, a kasa i tak zostanie przelana na konta. Gdzie tu sens?Data dodania komentarza: 18.06.2025, 19:28Źródło komentarza: Milionowa promesa dla powiatu oleśnickiegoAutor komentarza: totoTreść komentarza: etatowy członek zarządu- czyli nieformalnie drugi wicestarosta- tego w historii samorządu oleśnickiego nie było- klasyczny skok na kasęData dodania komentarza: 18.06.2025, 19:27Źródło komentarza: Spotkał się z przedstawicielami rząduAutor komentarza: cpkTreść komentarza: przekręciarz od "sepsy"Data dodania komentarza: 18.06.2025, 19:24Źródło komentarza: Jerzy Owsiak był dziś w Oleśnicy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic