Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 25 kwietnia 2025 10:39
Reklama
Reklama
Reklama

DYREKTOR DOSTAŁ TRZY ZARZUTY SEKSUALNEGO MOLESTOWANIA. I JESZCZE DWA INNE!

Co nowego jutro w "Panoramie Oleśnickiej"? Do poczytania między innymi:
  • Źródło: Panorama Oleśnicka
DYREKTOR DOSTAŁ TRZY ZARZUTY SEKSUALNEGO MOLESTOWANIA. I JESZCZE DWA INNE!

Autor: pixabay.com

TYLKO W PANORAMIE TRZY ZARZUTY SEKSUALNEGO MOLESTOWANIA DLA DYREKTORA!
Prokuratura Rejonowa w Oleśnicy dała wiarę zeznaniom nauczycielki. Dyrektor ma już postawione zarzuty. Jest ich łącznie pięć. Czego dotyczą? Czy podejrzany przyznał się do winy?

TYLKO W PANORAMIE  DYREKTOR MOPS WSADZIŁ BURMISTRZA OLEŚNICY NA MINĘ!
"Panorama" ujawnia kolejne bulwersujące fakty w sprawie umowy zawartej przez MOPS Oleśnica ze Służbami Ratowniczymi. "Ta oferta powinna trafić do kosza!" - ocenia "Oleśnicka".

KODY PROMOCYJNE - DOBRY POMYSŁ
Oleśnica powinna iść z duchem czasu i wcielić ten pomysł w życie.

TYLKO W PANORAMIE DO CZEGO BYŁA POTRZEBNA SIEDZIBA PCK?
Najpierw mówiono, że nie spełnia wymagań przeciwpożarowych. Potem miała być na archiwum MOPS. Teraz jest nowa wersja...

TYLKO W PANORAMIE GDYBY NIE WALKA, PRZEDSZKOLE BY UPADŁO
Władze przyznały, że dotacja się należała. Wypłaciły ją z odsetkami. Rozżaleni właściciele przedszkola uważają, że gdyby nie ich walka o te pieniądze, placówka by upadła.

TYLKO W PANORAMIE  CO ZE SKARGĄ NA RADNYCH?
Służby Ratownicze wciąż ścigają radnych, którzy zdemaskowali ich ogrzewalnię. Co na to Komisja Skarg Rady Miasta Oleśnicy?

PRZEJŚĆ NIE BĘDZIE
Sekcja Dróg Miejskich negatywnie odpowiada na postulat radnego Jana Mandata.

TYLKO W PANORAMIE ATOL, CZY TO SIĘ OPŁACA?
A może lepiej zamknąć kompleks, bo wtedy straty byłyby mniejsze i może nie trzeba byłoby zwalniać pracowników? Co na to prezes?

TYLKO W PANORAMIE CZY RADNI POMOGĄ MIESZKAŃCOM W SPRAWIE SUSZARNI?
"Panorama" ujawniła skargę mieszkańców na suszarnie i magazyny zbożowe na Krzywoustego. Co na to radni miejscy?

TYLKO W PANORAMIE EMOCJONUJĄCE 12 MINUT
"Panorama" relacjonuje przebieg emocjonującego przetargu na działkę, sprzedaną za 2,2 miliona złotych. Czy nabywca przepłacił? Znawca rynku uważa, że tak...

TYLKO W PANORAMIE ZBRODNIA NA SPALICACH
Tak wielu mieszkańców określa wycinkę drzew pod obwodnicę.

KONIEC DMUCHAW DO LIŚCI?
Radny KO postuluje, aby zająć się dmuchawami do liści. W wielu miastach ich używanie jest zabronione.

TYLKO W PANORAMIE SENIOR ZAPŁACI WIĘCEJ
Oleśnica Razem krytykuje władze za dwukrotną podwyżkę ceny usług opiekuńczych dla seniorów. MOPS tłumaczy, że dotknie ona tylko najzamożniejszych, a dla reszty będą ulgi.

TYLKO W PANORAMIE ZASZCZEPIĘ SIĘ PIERWSZY!
...deklaruje 92-letni mieszkaniec Oleśnicy.

100 ZDARZEŃ MNIEJ
Komendant powiatowy straży pożarnej ocenia, że obecny rok jest spokojniejszy od poprzedniego.

TYLKO W PANORAMIE PARKINGOWA SYPIALNIA
Kolejny wrak zamienił się w legowisko dla bezdomnych. Wolą go od ogrzewalni?

TYLKO W PANORAMIE CO POWIE RADA MIASTA O STRAJKU KOBIET?
Tak jak ujawniła wcześniej "Oleśnicka" - samorząd przyjmie stanowisko autorstwa ORS, czyli dawnego klubu Bronsia, a nie Koalicji Obywatelskiej. To drugie było zdecydowanie mocniejsze.

NAGRODA ZOSTAJE U KARDYNAŁA
Tak jak prognozowała "Panorama" Rada Miasta Nagrody kapłanowi nie odbierze. Dlaczego?

TYLKO W PANORAMIE RATUJMY PLATANA!
To okazałe drzewo czeka na pomoc!

TYLKO W PANORAMIE RZĄD WSPOMAGA SAMORZĄDY PiS?
"Panorama" sprawdza, czy słowa wicemarszałka Sejmu o tym, że rządowe dotacje trafiają tylko do samorządów, w których rządzi PiS, są prawdziwe w odniesieniu do gmin powiatu oleśnickiego.

RADNY KO KRYTYKUJE BURMISTRZA
"Gdy skumplował się z PiS-em, stał się cieniem samego siebie" - ocenia radny z klubu Koalicji Obywatelskiej w Radzie Miasta Oleśnicy.

PANORAMA SYCOWA

Klęska organizatorów referendów, czyli Syców w referenda nie umie. O spektakularnej klapie wypowiadają się burmistrz, przewodniczący Rady Miejskiej i sycowianie.
Czterdziestolatek, czyli auto OSP
Wczoraj pocztowcy, dzisiaj aktywiści
Chodnik dla szczodrowian
Dyplom za książkę
Szare Szeregi do przebudowy

BIERUTÓW

Trudny, ale i dobry - podsumowanie roku pracy lokalnego samorządu
Ta eksplozja wstrząsnęła miastem


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: zw-kowalskiTreść komentarza: Komunikat. Ilu adwokatów czy lekarzy tyle definicji. To pięta achillesowa polskiego wymiaru sprawiedliwości..Data dodania komentarza: 25.04.2025, 10:28Źródło komentarza: Trzem osobom postawiono zarzutyAutor komentarza: zw-kowalskiTreść komentarza: Powinno być "demagogu". Sorry.Data dodania komentarza: 25.04.2025, 10:22Źródło komentarza: Koncert z okazji Święta Konstytucji 3 MajaAutor komentarza: EwaTreść komentarza: DnoData dodania komentarza: 25.04.2025, 10:16Źródło komentarza: Trzem osobom postawiono zarzutyAutor komentarza: Ö-vikTreść komentarza: Mocno, zdrowo odklejony czerwony volvo.Data dodania komentarza: 25.04.2025, 09:47Źródło komentarza: Koncert z okazji Święta Konstytucji 3 MajaAutor komentarza: To Fakt!Treść komentarza: Kobiety wyzwolono . OK. Wyzwolono z szansy na życiowe szczęście? Młodych "wyzwolono" spod autorytetu rodziny, religii, szkoły robiąc z nich marionetki konsumpcjonizmu, marketingu korporacji a na smyczy prowadzą ich smartfony blokujące samodzielne myślenie! bez dobrostanu psychicznego jednostek i społeczeństwa !! A przecież istnieje inna droga ku ludzkiej pomyślności! Więcej takich aborcji, więcej zamordyzmu, więcej postów zw i Edmunda od Stakana a w Oleśnicy Trzaskowski przegra. Wy naprawdę chcecie by nasz Trzaskowski przegrał? Wróci wówczas ciemnota i zabobon?Data dodania komentarza: 25.04.2025, 09:43Źródło komentarza: Trzem osobom postawiono zarzutyAutor komentarza: zw-kowalskiTreść komentarza: To demagogii wytłumacz to Ukraińcom aby nie zabijali Rosjan. Odwrotnie to samo. Tyłem teraz na objeździe po Turcji. I taki gostek co na codzien udaje wierzącego i twierdzi, że całe zło w Szwecji pochodzi od uchodźców zrobił praktyczne w Wielki Czwartek awanturę bo nie było mięsa. To ja ateista ze względów zdrowotnych staram się na wyjazdach rezygnować z mięsa na rzecz regionalnych warzyw i owoców. A on wierzący w wielki piątek oraz wielką sobotę wpieprzal mięso. W Tajlandii na objeździe był z księdzem. Tą samą wycieczkę oni nazwali pielgrzymką. Tak to działa. Gdyby wierzący w Polsce przestrzegali V przykazania to na polskich drogach nie zginęłoby ponad 157 tysięcy osób od 1992 roku. Amen. Skup się na pożegnaniu papieża Franciszka.Data dodania komentarza: 25.04.2025, 07:17Źródło komentarza: Trzem osobom postawiono zarzuty
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic