"W związku z sytuacją epidemiczną w Szkole Podstawowej w Bierutowie wyraziłem dziś jako organ prowadzący szkołę zgodę na prowadzenie zajęć w formie nauczania zdalnego dla klas 4a, 4b, 5a, 7c, 8a i 8c do 19.10.2020 roku.
Wniosek w tej sprawie złożyła do mnie Pani dyrektor szkoły po uzyskaniu opinii oleśnickiego Sanepidu.
Szczegóły rozwiązań organizacyjnych zostaną dziś opublikowane na stronie internetowej szkoły oraz podane rodzicom na dziennik elektroniczny.
Tym samym nasza szkoła przechodzi na hybrydowy tryb pracy.
W tym miejscu chciałbym bardzo wyraźnie podkreślić, że dyrekcja działa wyłącznie zgodnie z obowiązującymi wytycznymi i w porozumieniu z sanepidem, co gwarantuje, że podejmowane są optymalne działania w celu zapewnienia bezpieczeństwa uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły.
Równocześnie informuję, że od najbliższego piątku uruchamiamy cotygodniowy live pt. "Koronawirus w gminie Bierutów - Raport", podczas którego będę wraz z właściwymi osobami informował Państwa na bieżąco o sytuacji w gminie i naszych szkołach" - informuje Piotr Sawicki, burmistrz Bierutowa.
Napisz komentarz
Komentarze