Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 19 maja 2025 05:52
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kierowcy psioczą na zamknięty przejazd na Krzywoustego w Oleśnicy

Kierowcy jadą na pamięć, a potem pomstują, na czym świat stoi...
Kierowcy psioczą na zamknięty przejazd na Krzywoustego w Oleśnicy
Dzisiaj o godzinie 8 drogowcy zamknęli przejazd kolejowy w ciągu drogi wojewódzkiej 451 (ulica Krzywoustego) w Oleśnicy.
 
Już chwilę po zamknięciu przejazdu można było zauważyć poirytowanych kierowców, którzy - nie zważając na znaki i tablice informacyjne - próbowali tędy przejechać.  Były niepotrzebne nerwy i problemy z zawracaniem.
 
Sekcja Dróg Miejskich informuje:
 
Zamknięcie wynika z konieczności przebudowy torowiska zgodnie z uzgodnieniem dokumentacji projektowej przez PKP, wymagającego jego przebudowy na długości całego przejazdu co stanowi dostosowanie linii kolejowej do warunków technicznych.

Planowany okres zamknięcia to 17 - 23 sierpnia. Na czas zamknięcia ruch drogowy w kierunku Kluczborka będzie odbywał się objazdem poprowadzonym drogami powiatowymi ul. Wileńską , przez Bogusławice, Wyszogród i Nowoszyce.

Przywrócenie ruchu na przejeździe planowane jest w dniu 24 sierpnia a termin zakończenia wszystkich robót budowlanych to koniec października. Przepraszamy za utrudnienia w ruchu drogowym i bardzo prosimy o ostrożność.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Gabriel RóżańskiTreść komentarza: Za to TV Republika, wRealu, wPotylicę, Gazeta Wolska, Zależna, ordo szuris, kościół katolicki, organizacje i lobby prawactwa, katolików, konserw, nacjoli i obrońców życia za pieniądze z Moskwy zrobią wszystko żeby wybrać NawrockiegoData dodania komentarza: 18.05.2025, 23:53Źródło komentarza: Polska wybrała. Oleśnica też. Pierwsze wyniki (AKTUALIZACJE)Autor komentarza: ciekawyTreść komentarza: A tak poza tym, nic ci nie dolega?Data dodania komentarza: 18.05.2025, 23:36Źródło komentarza: Polska wybrała. Oleśnica też. Pierwsze wyniki (AKTUALIZACJE)Autor komentarza: zw=kowalski:-)Treść komentarza: Zniesmaczony. Jestem. jestem w drodze do firmy. Ale do lokalu wyborczego w Umea dotarłem na 20:55 po pokonaniu ponad 750 km.Data dodania komentarza: 18.05.2025, 23:27Źródło komentarza: Polska wybrała. Oleśnica też. Pierwsze wyniki (AKTUALIZACJE)Autor komentarza: hipokrytaTreść komentarza: A czarna mafia i tvR hipokryto?Data dodania komentarza: 18.05.2025, 23:16Źródło komentarza: Polska wybrała. Oleśnica też. Pierwsze wyniki (AKTUALIZACJE)Autor komentarza: skowronekTreść komentarza: To będą dwa bardzo brutalne tygodnie walki o władzę. Telewizja rządowa wraz TVN zrobią każde świństwo aby wybrać TrzaskowskiegoData dodania komentarza: 18.05.2025, 23:06Źródło komentarza: Polska wybrała. Oleśnica też. Pierwsze wyniki (AKTUALIZACJE)Autor komentarza: Gabriel RóżańskiTreść komentarza: Czyli kto? Konkrety. Znowu jakiś wariat utożsamia mnie i identyfikuje z jakimś Edkiem? Po co i na jakiej podstawie? Nie jestem żadnym E, żadnym Edwardem i żadnym Edkiem, daj sobie wreszcie siana i ogarnij sięData dodania komentarza: 18.05.2025, 22:40Źródło komentarza: Polska wybrała. Oleśnica też. Pierwsze wyniki (AKTUALIZACJE)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic