Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 13 lipca 2025 12:03
Reklama
Reklama
Reklama

Oleśnicka Biblioteka Publiczna czynna od 4 maja

Dostęp do czytelni nadal będzie niemożliwy.
Oleśnicka Biblioteka Publiczna czynna od 4 maja

Autor: OBP/Sebastian Paszkiewicz

Oto komunikat Oleśnickiej Biblioteki Publicznej:

Drodzy Czytelnicy! Zgodnie z dzisiejszą informacją Premiera Mateusza Morawieckiego 4 maja 2020 roku biblioteki mogą zostać otwarte?

Dlatego decyzją Burmistrza Oleśnicy oraz dyrektora Oleśnickiej Biblioteki Publicznej im. Mikołaja Reja od 4 maja będzie również czynna:

? Wypożyczalnia Główna wraz z Biblioteką dla Dzieci i Młodzieży „Pod Sową” działające przy ul. M. Reja 10.

W kolejnych dniach poinformujemy Państwa o dokładnych wytycznych korzystania z naszych zbiorów w tych placówkach i godzinach otwarcia!

Ważne‼️

? Biblioteka Pod Pegazem, która znajduje się w budynku Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 6 im. Janusza Korczaka przy ul. Kleeberga 4 POZOSTAJE NADAL ZAMKNIĘTA DO ODWOŁANIA‼️

? Zgodnie z wytycznymi rządowymi i rekomendacjami Biblioteki Narodowej także w Oleśnicy dostęp do CZYTELNI (w tym korzystania ze zbiorów, czasopism i komputerów na miejscu) POZOSTAJE WYŁĄCZONY DLA CZYTELNIKÓW‼️

Zapraszamy do śledzenia informacji na naszym profilu Facebookowym – Biblioteka w Oleśnicy

Więcej informacji:

t: 533 351 410 (w godzinach od 08.00 do 16.00)
e: [email protected]


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: HistorykTreść komentarza: Ty to napisałeśData dodania komentarza: 12.07.2025, 21:37Źródło komentarza: Chce usunięcia flagi Ukrainy z sali obrad Rady Miejskiej OleśnicyAutor komentarza: EuropejczykTreść komentarza: Oczywiście, że powinni. Na razie to oni nic tam nie mogą, nawet alkohol mogą pić wyłącznie w konspiracji i nielegalnieData dodania komentarza: 12.07.2025, 21:04Źródło komentarza: Chce usunięcia flagi Ukrainy z sali obrad Rady Miejskiej OleśnicyAutor komentarza: EuropejczykTreść komentarza: URL, ZURL, BLR to twory powstałe wbrew socjalistom i w opozycji do nich. 2 RP jako twór socjalisty z PPS Piłsudskiego można uznać za twór socjalistyczny, ale nie komunistycznyData dodania komentarza: 12.07.2025, 21:03Źródło komentarza: Chce usunięcia flagi Ukrainy z sali obrad Rady Miejskiej OleśnicyAutor komentarza: PetentTreść komentarza: Cały Urząd Miasta w Twardogórze to jest tragedia. Rozmowa z urzędnikami to wejście w wehikuł czasu i teleportacja do głębokiej komuny. Mieszkańcy Twardogóry, weźcie miotły i pogońcie urzędników!Data dodania komentarza: 12.07.2025, 20:20Źródło komentarza: Protestują, bo chcą zniesienia dwukadencyjnościAutor komentarza: OlekTreść komentarza: "fachowcy" boją się bezrobocia?Data dodania komentarza: 12.07.2025, 17:47Źródło komentarza: Protestują, bo chcą zniesienia dwukadencyjnościAutor komentarza: PiotrTreść komentarza: Brak kadencyjności może spowodować, że utworzony układ lokalny może pogrążyć daną gminę wraz z mieszkańcami. Oleśnica jest bardzo dobry przykładem.Data dodania komentarza: 12.07.2025, 17:45Źródło komentarza: Protestują, bo chcą zniesienia dwukadencyjności
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic