Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 12 lipca 2025 09:07
Reklama
Reklama
Reklama

UE wspomaga zakup sprzętu dla szkół w Oleśnicy

Do oleśnickich szkół dociera sprzęt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014 – 2020, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.
UE wspomaga zakup sprzętu dla szkół w Oleśnicy

"Pomimo trudnej sytuacji epidemicznej, projekt Dobra szkoła - lepszy uczeń, w którym uczestniczy Gmina Miasto Oleśnica, jest z powodzeniem kontynuowany. Właśnie zostały podpisane dwie umowy: z firmą KOBIS Paweł Wojtanowski z Tuchowa - na dostawę laboratoriów językowych do oleśnickich szkół podstawowych, na kwotę 77 855,00 zł oraz z firmą DIVERTI Nauka i Zabawa Grażyna Tomaszek z Bielsko-Białej - na zakup pomocy dydaktycznych, na kwotę 142 481,30 zł.

Szkolne pracownie chemiczne, biologiczne i fizyczne zostaną wyposażone miedzy innymi w zestawy preparatów mikroskopowych, zestawy do eksperymentów przyrodniczych, mikroskopy, teleskopy, modele demonstracyjne, zestawy do recyklingu i fotosyntezy, ozoboty, bryły geometryczne, itd.). Sprzęt powinien trafić do szkół do połowy maja. Część z pewnością będzie wykorzystana do demonstracji podczas trwającego nauczania zdalnego, a reszta poczeka na powrót uczniów do szkół" - informuje witryna Urzędu Miasta Oleśnicy.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Brunsch 21.04.2020 22:03
Ogromne podziękowania dla Dyrektor Danuty Leśniewskiej - patrz: https://zitwrof.pl/wp-content/uploads/2018/09/Lista-projektów-zakwalifikowanych-do-oceny-merytorycznej-w-ramach-naboru-nr-RPDS.10.02.02-IZ.00-02-300_18.pdf pozycja 20 liście; data zatwierdzenie listy 16 sierpnia 2018! Znów Bronś i świta chwalą się nie swoim dziełem!

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: rekTreść komentarza: No i ukraińcy wynaleźli koło i ...demokrację...Data dodania komentarza: 11.07.2025, 20:46Źródło komentarza: Chce usunięcia flagi Ukrainy z sali obrad Rady Miejskiej OleśnicyAutor komentarza: rekTreść komentarza: Dlaczego ta kreatura startowała w wyborach w Legnicy , czy dlatego ,że w Oleśnicy jest znany ze swych mądrości ?Data dodania komentarza: 11.07.2025, 20:38Źródło komentarza: Poseł z Oleśnicy przyrównał Ruch Obrony Granic do nazistówAutor komentarza: nie załapałam sięTreść komentarza: A po co? A po to aby swojakom rozdawać etaciki za zasługi i po znajomości. Weźmy taki przykład. 11 lipca ukazały się w BIP Twardogóra dwa ogłoszenia o naborze na stanowiska urzędnicze. Oczywiści konkurencyjne i otwarte. Jako zainteresowana czytam z ciekawością a na końcu dowiaduję się , że termin składania ofert upływa 23 i 26 czerwca 2025. Czyli 2 tygodnie temu. Wnioskuję, że o naborze wiedzieli tylko wybrani wcześniej kandydaci wyznaczeni przez burmistrza. Podobnie było w poprzednim naborze na nowo utworzone w urzędzie stanowisko insp. ds koordynacji inwestycji. Nikt nie wiedział, bo trzeba było zatrudnić znajomą, która straciła stanowisko w urzędzie wojewódzkim. Po to właśnie w gminach potrzebne więcej kadencji dla burmistrzów i wójtów.Data dodania komentarza: 11.07.2025, 19:44Źródło komentarza: Protestują, bo chcą zniesienia dwukadencyjnościAutor komentarza: AlaTreść komentarza: Jestem za dwoma kadencjami. StarczyData dodania komentarza: 11.07.2025, 18:42Źródło komentarza: Protestują, bo chcą zniesienia dwukadencyjnościAutor komentarza: loloTreść komentarza: trudno oderwać ryj od żłobaData dodania komentarza: 11.07.2025, 17:56Źródło komentarza: Protestują, bo chcą zniesienia dwukadencyjnościAutor komentarza: BarejaTreść komentarza: Mój mąż ma zawód dyrektor......Data dodania komentarza: 11.07.2025, 17:34Źródło komentarza: Protestują, bo chcą zniesienia dwukadencyjności
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic