Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 29 kwietnia 2024 08:21
Reklama
Reklama

Jak zaciągnąć pożyczkę ratalną?

Każda podejmowana przez nas decyzja finansowa powinna być przemyślana. Jeśli mamy jakieś wątpliwości, powinniśmy jeszcze raz poddać ofertę analizie, aby upewnić się, że nie popełnimy błędu. Dlatego mamy dla Ciebie 5 rad, które pomogą Ci w wybraniu odpowiedniego produktu i złożeniu wniosku.
Jak zaciągnąć pożyczkę ratalną?

Warto określić potrzeby finansowe

Pożyczki ratalne to produkty finansowe, które mają charakter długoterminowy. Dlatego odpowiedzialność związana z zaciągnięciem takiego zobowiązania jest jeszcze większa niż w przypadku chwilówek. Ponadto takie oferty dysponują znacznie wyższymi kwotami finansowania. Powinniśmy być więc pewni, że spełni ona nasze potrzeby.
 

Nie zapominaj o swoich możliwościach

Podczas podejmowania decyzji o wyborze pożyczki ratalnej powinniśmy dobrze przeanalizować swój budżet domowy i odpowiedzieć sobie na pytanie: Jaką kwotę miesięcznie będę w stanie przeznaczyć na pokrycie raty? Po zestawieniu ze sobą swoich dochodów oraz wydatków powinniśmy w szybki sposób otrzymać wiarygodną informację. Suma, jaką dostaniemy w wyniku obliczeń, pozwoli nam dopasować okres kredytowania tak, aby rata nie przekraczała naszych możliwości.
 

Wybierz kilka ofert

Jeśli ustaliliśmy swoje potrzeby i możliwości, możemy przejść do kolejnego etapu, którym jest wybranie kilku interesujących nas ofert. Do dyspozycji pozostają nam porównywarki pożyczek, przykładowo polecampozyczke.pl. Po przejściu na tę stronę z rozwijanej listy wybieramy interesującą nas kwotę oraz okres kredytowania, a następnie w odpowiedzi otrzymamy firmy spełniające nasze kryteria. Przeglądając oferty i analizując podstawowe warunki, takie jak: RRSO, wysokość pierwszej pożyczki, okres pożyczki oraz wymagany wiek, jesteśmy w stanie wyselekcjonować kilka firm.
 

Przeanalizuj koszty i warunki

W tym momencie powinniśmy przejść do opinii interesujących nas ofert, klikając “Wybieram”. Zostaniemy przekierowani na podstronę, gdzie znajdziemy szczegółowe informacje na temat kosztów, warunków pożyczki, profilu pożyczkobiorcy i wiele innych. Podkreślamy, aby dobrze przeanalizować opłaty, ponieważ to od nich zależy, czy będzie nas stać na takie zobowiązanie. Dodatkowo musimy się upewnić, czy posiadamy wymagany przez pożyczkodawcę wiek. Do niedawna wystarczyło mieć ukończone 18 lat, jednak coraz częściej minimalna granica jest przesuwana, przykładowo w SuperGrosz wynosi 21 lat.
 

Złóż wniosek

Jeśli zdecydujemy się na konkretną ofertę, należy przejść na stronę pożyczkodawcy i ponownie sprawdzić wszystkie ważne informacje, takie jak: warunki, koszty pożyczki, tabele opłat, umowę ramową itd. Kiedy będziemy pewni, że chcemy zaciągnąć pożyczkę, przechodzimy do wirtualnego kalkulatora i określamy interesujące nas parametry. Następnie klikamy “Złóż wniosek” i wypełniamy prosty formularz swoimi danymi osobowymi, adresowymi, kontaktowymi. Czasami możemy zostać również poproszeni o podanie informacji dotyczących naszej sytuacji finansowej. Na końcu dokonujemy weryfikacji tożsamości i gotowe! Wystarczy tylko cierpliwie czekać na szybką decyzję pożyczkodawcy.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: just jokingTreść komentarza: A ciebie Zbysiu, cechuje poczucie humoru na poziomie tego pomarańczowego klauna trampka.Data dodania komentarza: 29.04.2024, 06:47Źródło komentarza: A czy Ty znasz grzyby?Autor komentarza: KtośTreść komentarza: To niech na wiosce zbudująData dodania komentarza: 29.04.2024, 06:13Źródło komentarza: Temat spalarni w Sycowie żywy także po wyborachAutor komentarza: OleśnicaTreść komentarza: Śmieci na planowanej trasie spaceru zostały wcześniej uprzątnięte :) dobre duszki :)Data dodania komentarza: 28.04.2024, 23:56Źródło komentarza: Eko-spacer Polski 2050 do parkuAutor komentarza: Stop FolksdojczomTreść komentarza: Lwów , Stanisławów oraz inne miasta nigdy nie były polskie. One zawsze były ukraińskie. A historia nas kłamie, że były polskie" Wariatów nie brakuje! To jest rusko- niemiecki punkt widzenia!Data dodania komentarza: 28.04.2024, 22:34Źródło komentarza: Burmistrz i Rada Miasta Oleśnicy pożegnali się /FOTORELACJA/Autor komentarza: Kresowiak ze SmolnejTreść komentarza: Za to zdanie, które jest kłamstwem śmiało można nazwać cię ruską onucą?!! Zajrzyj do Smolnej a Łopata wyedukuje ciebie rusko onuco na normalność!Data dodania komentarza: 28.04.2024, 22:29Źródło komentarza: Burmistrz i Rada Miasta Oleśnicy pożegnali się /FOTORELACJA/Autor komentarza: Pucio GucioTreść komentarza: Wy zw! Zwyczajnie jesteś zwyczajnie niedouczony! Od XIV w. do pierwszego rozbioru Lwów należał do Królestwa Polskiego a następnie Rzeczypospolitej Obojga Narodów. Lokowania miasta na prawie magdeburskim dokonał Kazimierz Wielki w 1356 r. Dał wówczas prawo wszystkim mieszkańcom - Polakom, Rusinom, Ormianom, Żydom i Tatarom - do zachowania swojej religii, praw i obyczajów. Dzięki temu miasto aż do drugiej wojny światowej było wielokulturową mozaiką i siedzibą aż trzech arcybiskupstw - rzymskokatolickiego, prawosławnego i ormiańskiego. Lwów był miastem królewskim, obok Krakowa, Gdańska i Torunia. W XVII w. był drugim po Gdańsku największym i najbogatszym miastem Rzeczypospolitej. Zw! Lekcje historii pobierałeś od Edmunda Edmuntowicza, czy od tego komunistycznego historyka co to opisywał co myślał Soviet - ten Gwalcieciel, Morderca i Grabieżca??!Data dodania komentarza: 28.04.2024, 22:16Źródło komentarza: Burmistrz i Rada Miasta Oleśnicy pożegnali się /FOTORELACJA/
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic