Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 16:33
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nie będzie wody!

Napełniajcie czajniki i garnki! Będą prace na sieci wodociągowej.
Nie będzie wody!

Zakład Gospodarki Komunalnej w Bierutowie (powiat oleśnicki) informuje o wyłączeniu wody w czwartek 7 listopada od godziny 8 do 16.

Wyłączenie dotyczy miejscowości Bierutów, wsi: Karwiniec, Solniki Małe, Paczków, Kijowice, Kruszowice, Zawidowice, Zbytowa.

Utrudnienie spowodowane będzie pracami prowadzonymi na sieci wodnej.


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Redakcja oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic