Trener Janusz Kudyba zaprosił na pierwszy trening pierwszej drużyny grupę utalentowanych zawodników, którzy zakończyli wiek Juniora Młodszego. To kolejny dowód na to, że w Pogoni realna jest droga od młodzieżowych drużyn prosto do seniorskiej piłki.
Pierwszy wspólny trening odbędzie się już w najbliższy czwartek, 16 lipca 2026 roku o godz. 18:30 na Stadionie im. Mirosława Mularczyka przy ul. Brzozowej 5 w Oleśnicy.
W gronie zaproszonych znaleźli się m.in.:
- Jakub Bujak
- Mateusz Polanowski
- Sebastian Banaszak
- Miłosz Koprowski
- Filip Kucharski
- Mateusz Wojsa
Klub otwarcie deklaruje: stawiamy na swoich. Wychowankowie to nie jednorazowa akcja, a stały element filozofii Pogoni Oleśnica. Celem jest budowanie pierwszej drużyny w oparciu o lokalnych talentów.
„To dopiero początek. Panowie, pracujcie ciężko i wykorzystajcie swoją szansę” – taki jest przekaz od klubu do młodych zawodników.
Trener Janusz Kudyba, z ogromnym doświadczeniem i sukcesami na koncie, ma poprowadzić proces wprowadzania młodzieży do seniorskiej piłki.
Uwaga! Wszystkich chętnych do treningu pod okiem Trenera Kudyby zapraszamy na pierwszy trening już w nadchodzącym tygodniu.
