.26 czerwca absolwenci SP2 w Twardogórze uroczyście zakończyli ośmioletnią edukację. Uroczystości rozpoczęły się przemarszem ulicami miasta z orkiestrą dętą z Milicza.
Po Mszy Świętej w Bazylice Mniejszej odbyła się oficjalna część w szkolnej auli. Gościem honorowym był burmistrz Paweł Czuliński.
Wręczono statuetki Absolwenta Roku i Osobowości Szkolnej, przekazano sztandar nowym klasom oraz świadectwa ukończenia szkoły wraz z nagrodami.
Największe emocje wzbudziła artystyczna część w formie teleturnieju „Milionerzy” z Kacprem Łuźnym i Hubertem Mikołajczykiem. Absolwenci zakończyli uroczystość wzruszającym wykonaniem piosenek „Niech żyje bal” i „Szczęśliwej drogi już czas”.
To był dzień pełen wspomnień i emocji.
Szerzej we wtorek w "Panoramie Oleśnickiej".