Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 27 czerwca 2026 20:14
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ósmoklasiści zaskoczyli wszystkich - „Milionerzy” na szkolnej scenie.

Ósmoklasiści zamknęli ważny rozdział. Przeszli przez miasto i pożegnali szkołę.

.26 czerwca absolwenci SP2 w Twardogórze uroczyście zakończyli ośmioletnią edukację. Uroczystości rozpoczęły się przemarszem ulicami miasta z orkiestrą dętą z Milicza.

Po Mszy Świętej w Bazylice Mniejszej odbyła się oficjalna część w szkolnej auli. Gościem honorowym był burmistrz Paweł Czuliński.

Wręczono statuetki Absolwenta Roku i Osobowości Szkolnej, przekazano sztandar nowym klasom oraz świadectwa ukończenia szkoły wraz z nagrodami.

Największe emocje wzbudziła artystyczna część w formie teleturnieju „Milionerzy” z Kacprem Łuźnym i Hubertem Mikołajczykiem. Absolwenci zakończyli uroczystość wzruszającym wykonaniem piosenek „Niech żyje bal” i „Szczęśliwej drogi już czas”.

To był dzień pełen wspomnień i emocji.

Szerzej we wtorek w "Panoramie Oleśnickiej".


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Redakcja oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic