Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 26 czerwca 2026 20:46
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kadencja przedłużona! Dyrektorzy szkół nadal na stanowiskach

Kontynuują pracę dla uczniów! Wręczono akty powierzenia dyrektorom w Sycowie.
Kadencja przedłużona! Dyrektorzy szkół nadal na stanowiskach

Źródło: Urząd Miasta i Gminy w Sycowie

Podczas sesji Rady Miejskiej w Sycowie odbyło się uroczyste wręczenie aktów powierzenia stanowisk dyrektorów sycowskich placówek oświatowych na kolejną kadencję.

Funkcje dyrektorów nadal pełnić będą: Edyta Ptak – Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Sycowie, Monika Janiszyn – Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Sycowie oraz Jolanta Rzemyk – Dyrektor Przedszkola nr 2 w Sycowie.

Władze samorządowe złożyły gratulacje oraz podziękowania za dotychczasową pracę, zaangażowanie w rozwój dzieci i młodzieży oraz budowanie przyjaznych i silnych społeczności szkolnych i przedszkolnych.

Akty powierzenia stanowisk wręczyli: burmistrz Miasta i Gminy Syców Łukasz Kuźmicz, dyrektor Centrum Usług Wspólnych Monika Zobek-Dubicka oraz radna miejska Anna Hajducka.

Podkreślono, że kolejne lata pracy mają przynieść dalszy rozwój placówek, nowe inicjatywy edukacyjne oraz sukcesy uczniów i całej lokalnej społeczności.



Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Redakcja oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic