Podczas sesji Rady Miejskiej w Sycowie odbyło się uroczyste wręczenie aktów powierzenia stanowisk dyrektorów sycowskich placówek oświatowych na kolejną kadencję.
Funkcje dyrektorów nadal pełnić będą: Edyta Ptak – Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Sycowie, Monika Janiszyn – Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Sycowie oraz Jolanta Rzemyk – Dyrektor Przedszkola nr 2 w Sycowie.
Władze samorządowe złożyły gratulacje oraz podziękowania za dotychczasową pracę, zaangażowanie w rozwój dzieci i młodzieży oraz budowanie przyjaznych i silnych społeczności szkolnych i przedszkolnych.
Akty powierzenia stanowisk wręczyli: burmistrz Miasta i Gminy Syców Łukasz Kuźmicz, dyrektor Centrum Usług Wspólnych Monika Zobek-Dubicka oraz radna miejska Anna Hajducka.
Podkreślono, że kolejne lata pracy mają przynieść dalszy rozwój placówek, nowe inicjatywy edukacyjne oraz sukcesy uczniów i całej lokalnej społeczności.
