Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 czerwca 2026 11:27
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

W upalny dzień nie ma nic lepszego! Oleśnicka woda znów ochłodzi uczestników miejskiej imprezy

Przy takich upałach każdy łyk chłodnej wody jest na wagę złota.
W upalny dzień nie ma nic lepszego! Oleśnicka woda znów ochłodzi uczestników miejskiej imprezy

Źródło: Urząd Miasta Oleśnicy

Wysokie temperatury dają się we znaki, dlatego podczas miejskich wydarzeń w Oleśnicy nie brakuje sprawdzonego sposobu na orzeźwienie. Niezmiennie można liczyć na wsparcie Wodnik Oleśnica, który zadba o dostęp do schłodzonej, oleśnickiej wody dla uczestników wydarzeń.

To doskonała okazja, by ugasić pragnienie i złapać chwilę wytchnienia podczas gorącego, letniego dnia. A okazja nadarzy się już za moment — rozpoczyna się Wakacyjne Patio, jedno z letnich wydarzeń przygotowanych dla mieszkańców.

Organizatorzy zachęcają do udziału i przypominają o odpowiednim nawodnieniu. Przy takich upałach każdy łyk chłodnej wody jest na wagę złota.



Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Redakcja oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic