Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 czerwca 2026 12:06
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Burmistrz Bierutowa triumfuje! Rada dała jednomyślne wotum zaufania [AKTUALIZACJA]

Radni nie mieli wątpliwości.

Dzisiaj na sesji absolutoryjnej Rady Miejskiej w Bierutowie burmistrz Piotr Sawicki otrzymał potężne poparcie.14 obecnych radnych jednogłośnie udzieliło mu wotum zaufania oraz absolutorium z wykonania budżetu.

Sesja upłynęła pod znakiem pozytywnej oceny pracy burmistrza i kierowanego przezeń urzędu. Radni po szczegółowej analizie raportu o stanie gminy oraz wykonania budżetu nie mieli żadnych wątpliwości – realizacja zadań i gospodarowanie pieniędzmi publicznymi zasługują na najwyższe noty.

Zarówno burmistrz, jak i radni podkreślali znaczenie dalszej, konstruktywnej współpracy między samorządem, radnymi i mieszkańcami dla rozwoju gminy.


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Redakcja oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic