Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 24 czerwca 2026 11:20
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Upalny wieczór? Basen w Sycowie zaprasza na pierwsze Nocne Pływanie w tym sezonie

Basen po zmroku i bilet za 10 zł.
Upalny wieczór? Basen w Sycowie zaprasza na pierwsze Nocne Pływanie w tym sezonie

Źródło: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Syców

To będzie doskonała propozycja dla wszystkich, którzy szukają sposobu na ochłodę po gorącym dniu. Już w najbliższy piątek na Basenie Miejskim w Sycowie odbędzie się pierwsze w tym sezonie Nocne Pływanie.

Organizatorzy zapraszają mieszkańców do wspólnego rozpoczęcia wakacyjnych, letnich wieczorów w wyjątkowej atmosferze. W programie przede wszystkim relaks, odpoczynek i możliwość korzystania z basenu po zmroku.

Nocne Pływanie rozpocznie się o godz. 20.00 i potrwa do godz. 22.00. Wstęp kosztuje 10 zł.

Przy prognozowanych wysokich temperaturach wydarzenie może okazać się idealnym sposobem na zakończenie tygodnia i spędzenie piątkowego wieczoru w aktywny, a jednocześnie odprężający sposób.

Nocne Pływanie – najważniejsze informacje:

Piątek
Godz. 20.00–22.00
Basen Miejski w Sycowie
Wstęp: 10 zł

Miłośnicy wodnych atrakcji i letniego klimatu nie powinni przegapić tej okazji.


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Redakcja oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic