Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 12:40
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pięć medali i świetny występ najmłodszych. Torpeda Oleśnica błysnęła w Kępnie

Młodzi sportowcy pokazali ogromne zaangażowanie i wolę walki, a ich występy przełożyły się na znakomite wyniki.
Pięć medali i świetny występ najmłodszych. Torpeda Oleśnica błysnęła w Kępnie

Źródło: Pływak

Najmłodsi zawodnicy Torpedy Oleśnica z powodzeniem rywalizowali podczas zawodów pływackich o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kępno. Impreza odbyła się 20 czerwca i przyniosła młodym pływakom aż pięć medali.

Barwy oleśnickiego klubu reprezentowało sześcioro zawodników: Helena Szydłowska, Nadia Kałka, Amelia Miodek, Mateusz Szpakowski, Szymon Jachowicz oraz Antek Białecki. Młodzi sportowcy pokazali ogromne zaangażowanie i wolę walki, a ich występy przełożyły się na znakomite wyniki.

Na najwyższym stopniu podium stanęli Nadia Kałka i Mateusz Szpakowski, którzy wywalczyli złote medale. Srebrny krążek zdobyła Helena Szydłowska, natomiast Amelia Miodek i Szymon Jachowicz wrócili do domu z brązowymi medalami.

Łącznie najmłodsza reprezentacja Torpedy Oleśnica wywalczyła pięć medali, potwierdzając, że w klubie nie brakuje młodych talentów. Choć nie wszystkim udało się stanąć na podium, każdy z zawodników zasługuje na uznanie za ambitną walkę i godne reprezentowanie klubu.

Medaliści Torpedy Oleśnica:

  • 🥇 Nadia Kałka – złoty medal
  • 🥇 Mateusz Szpakowski – złoty medal
  • 🥈 Helena Szydłowska – srebrny medal
  • 🥉 Amelia Miodek – brązowy medal
  • 🥉 Szymon Jachowicz – brązowy medal


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Redakcja oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic