Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 12:35
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Festyn Powitanie Lata w Krzeczynie! Będzie kolorowo, zdrowo i… charytatywnie dla Ignasia

27 czerwca na placu przy świetlicy w Krzeczynie odbędzie się rodzinna impreza pełna atrakcji.
Festyn Powitanie Lata w Krzeczynie! Będzie kolorowo, zdrowo i… charytatywnie dla Ignasia

Źródło: Krzeczyn Sołectwo

Już w najbliższą sobotę, 27 czerwca 2026 roku o godzinie 16:00, mieszkańcy Krzeczyny i okolic będą mogli wspólnie powitać lato na tradycyjnym Festynie Powitanie Lata.

Impreza odbędzie się na placu przy świetlicy w Krzeczynie i zapowiada się jako prawdziwe rodzinne święto pełne radości, kolorów i atrakcji dla całych rodzin.

Główna atrakcja charytatywna Organizatorzy przygotowali wyjątkową dodatkową atrakcję – punkt pomiaru poziomu cukru we krwi oraz ciśnienia tętniczego. Każdy, kto skorzysta z pomiarów, wesprze szczytny cel – cały dochód z punktu zostanie w całości przeznaczony na pomoc małemu Ignasiowi.

„Zadbaj o zdrowie swoje i swoich bliskich” – zachęcają organizatorzy, podkreślając, że każdy datek ma ogromne znaczenie.

Festyn to nie tylko okazja do miłego spędzenia sobotniego popołudnia, ale także piękny przykład lokalnej solidarności. W miłej, letniej atmosferze będzie można jednocześnie bawić się i realnie pomóc potrzebującemu dziecku



Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Redakcja oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic