Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 19:50
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Cztery medale dla Torpedy Oleśnica na Mistrzostwach Dolnego Śląska!

Znakomicie zaprezentował się zawodnik Torpedy Oleśnica – Jakub Jankowski.
Cztery medale dla Torpedy Oleśnica na Mistrzostwach Dolnego Śląska!

Świetne wieści napłynęły z Wrocławia, gdzie podczas Drużynowego Wieloboju Pływackiego – Mistrzostw Dolnego Śląska 10- i 11-latków znakomicie zaprezentował się zawodnik Torpedy OleśnicaJakub Jankowski.

Młody pływak wystartował w czterech konkurencjach i w każdej z nich stanął na podium, zdobywając łącznie cztery medale:

🥇 złoty medal – 50 m stylem klasycznym (tytuł Mistrza Okręgu)
🥈 srebrny medal – 50 m stylem grzbietowym
🥈 srebrny medal – 100 m stylem zmiennym
🥉 brązowy medal – 50 m stylem dowolnym

Co szczególnie cieszy, każdy start zakończył się nowym rekordem życiowym, co potwierdza ogromny progres zawodnika i bardzo dobrą formę


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Redakcja oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic