Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 22 czerwca 2026 11:49
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Po ulewach radny grzmi: „Miasto nie radzi sobie z intensywnymi opadami” (ROLKA)

Zgadzacie się z radnym Prawa i Sprawiedliwości?
Po ulewach radny grzmi: „Miasto nie radzi sobie z intensywnymi opadami” (ROLKA)

Po weekendowych ulewach radny Dawid Jankowski opublikował w mediach społecznościowych nagranie, w którym ocenił sytuację po intensywnych opadach deszczu. Zdaniem samorządowca miasto Oleśnica nie radzi sobie z odprowadzaniem nadmiaru wody, co prowadzi do lokalnych podtopień i utrudnień dla mieszkańców.

– Miasto nie radzi sobie z intensywnymi opadami – stwierdził radny w opublikowanym materiale.

 


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Redakcja oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic