Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 11 czerwca 2026 19:47
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Podziękowania za wsparcie modernizacji dworca kolejowego w Oleśnicy

Na sesję zaproszona została Kamila Wieczysta, zastępca dyrektora Oddziału ds. Obrotu Nieruchomościami PKP S.A. we Wrocławiu.
Podziękowania za wsparcie modernizacji dworca kolejowego w Oleśnicy

Źródło: Urząd Miasta Oleśnicy

Podczas dzisiejszego posiedzenia Rady Miasta Oleśnicy uroczyście podziękowano przedstawicielom PKP S.A. za zaangażowanie w realizację remontu i modernizacji oleśnickiego dworca kolejowego.

Na sesję zaproszona została Kamila Wieczysta, zastępca dyrektora Oddziału ds. Obrotu Nieruchomościami PKP S.A. we Wrocławiu, której osobiście wyrażono wdzięczność za wsparcie oraz współpracę przy realizacji inwestycji.

Samorządowcy podkreślili, że dzięki determinacji i profesjonalnemu podejściu osób zaangażowanych w projekt, dworzec kolejowy w Oleśnicy zyskał nowoczesny wygląd oraz funkcjonalność odpowiadającą współczesnym standardom. Zwrócono uwagę, że obiekt stał się nie tylko estetyczny, ale przede wszystkim bardziej przyjazny i komfortowy dla podróżnych.

Władze miasta wyraziły dumę z efektów przeprowadzonej modernizacji, podkreślając, że odnowiony dworzec stanowi ważny punkt komunikacyjny dla mieszkańców Oleśnicy oraz całego regionu. Jak zaznaczono, inwestycja znacząco podniosła jakość obsługi pasażerów i wpłynęła na poprawę wizerunku przestrzeni publicznej związanej z transportem kolejowym.

Odnowiony obiekt ma służyć jako nowoczesne i funkcjonalne miejsce, które ułatwia podróżowanie oraz zapewnia pasażerom lepsze warunki korzystania z usług kolei.



Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Redakcja oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic