Dawid Jankowski poinformował o swoim udziale w obchodach Dnia Samorządu Terytorialnego, które odbyły się w Pałacu Prezydenckim z udziałem Karola Nawrockiego.
Jak podkreślił radny, udział w wydarzeniu był dla niego dużym wyróżnieniem. Zaznaczył również, że miał okazję reprezentować Oleśnicę jako najmłodszy radny w Polsce.
Podczas spotkania rozmawiano o przyszłości polskich samorządów, inwestycjach, bezpieczeństwie mieszkańców oraz kierunkach rozwoju miast i powiatów. W uroczystościach uczestniczyli samorządowcy, eksperci i osoby zaangażowane w życie publiczne z całego kraju.
Dawid Jankowski przekazał, że przedstawił także własne pomysły i spostrzeżenia dotyczące funkcjonowania samorządu. Jak zaznaczył, kwestie związane z rozwojem lokalnych inwestycji, silnym samorządem oraz bezpieczeństwem mieszkańców pozostają jego najważniejszymi priorytetami.
Radny poinformował również, że prezydent przekazał pozdrowienia dla mieszkańców Oleśnicy oraz zapewnił, że nadrobi zaległe spotkanie z okresu kampanii i odwiedzi stolicę naszego powiatu.





