Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 2 kwietnia 2026 13:49
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Team-Plast KK Oleśnica przegrywa z Pogonią Prudnik

Porażka była dotkliwa - 87:113...
Team-Plast KK Oleśnica przegrywa z Pogonią Prudnik

Autor: Andrzej Furmanek

1 kwietnia w hali OKR ATOL w Oleśnicy odbył się mecz Team-Plast KK Oleśnica – Pogoń Prudnik. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 20:30 i przyciągnęło 160 widzów.

Mimo ambitnej postawy gospodarzy, goście z Prudnika okazali się lepsi, wygrywając 113:87.

Najskuteczniejszym zawodnikiem KKO był Tomasz Prostak, który zdobył 22 punkty, w tym 3 celne rzuty za trzy punkty. Na uwagę zasłużyli również Bartłomiej Rodak (11 pkt) i Kacper Kuta (10 pkt). W sumie Oleśnica oddała 72 rzuty z gry, trafiając 31 z nich (43,1%), w tym 7 na 27 za trzy punkty (25,9%).

Statystyki drużyny pokazują, że mimo solidnej obrony i zaangażowania w zbiórkach oraz asystach, skuteczność rzutów zza linii 6,75 m była za niska, by nawiązać walkę z gośćmi. Oleśniczanie zanotowali też 13 strat i 19 fauli, co dodatkowo utrudniło grę.

Rewanż w Prudniku - 8 kwietnia.



Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Redakcja oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic