W Przedszkolu Publicznym „Bajka” w Międzyborzu zapanowała prawdziwie świąteczna atmosfera. Wszystkie grupy młodsze spotkały się na wspólnym kolędowaniu, podczas którego dzieci zaprezentowały swoje umiejętności wokalne i artystyczne.
Gospodarzami wydarzenia były dzieci z grupy Biedronki, które recytowały wiersze oraz śpiewały kolędy i pastorałki. Następnie na scenie pojawiły się Krasnoludki, wykonując kolędę „Przybieżeli do Betlejem”. Publiczność mogła także podziwiać piękny taniec „Świąteczne światełka” w wykonaniu grupy Motylki, a potem wysłuchać kilku kolęd i pastorałek w ich interpretacji.
Po występach cała przedszkolna społeczność przystąpiła do tradycyjnego łamania się opłatkiem i spożywania wigilijnych potraw.
– To był wyjątkowy i magiczny dzień pełen radości i świątecznego nastroju – podkreślają wychowawcy.
Boże Narodzenie to czas, na który z niecierpliwością czekają zarówno dzieci, jak i dorośli. Wspólne kolędowanie w „Bajce” po raz kolejny udowodniło, że te święta mają niepowtarzalną, ciepłą atmosferę.


































































