Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 13 lutego 2026 23:48
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kto włamał się do szpitala i szkoły w Oleśnicy?

Oleśniccy policjanci proszą o pomoc w rozpoznaniu i ustaleniu tożsamości mężczyzny, który jest podejrzewany o dokonanie włamania.
Kto włamał się do szpitala i szkoły w Oleśnicy?

Oto komunikat oleśnickiej policji:

"Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy wykonują czynności w postępowaniu przygotowawczym dotyczącym kradzieży z włamaniem do pomieszczeń administracyjnych znajdujących się na terenie oleśnickiego szpitala i pobliskiej szkoły. Zdarzenie miało miejsce w styczniu 2019 r. Osoby, które rozpoznają przedstawionego na zdjęciu mężczyznę proszone są o kontakt z oleśnicką jednostką policji.

Realizując czynności przygotowawcze publikujemy wizerunek mężczyzny, który jest podejrzewany o dokonanie włamania do pomieszczeń administracyjnych szpitala i kradzieży znajdujących się tam przedmiotów. Ponadto tego samego dnia, w tym samym rejonie, prawdopodobnie ten sam sprawca dokonał włamania również do pomieszczeń szkoły.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciach, proszone są o kontakt osobisty z policjantką prowadzącą czynności z Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy st.asp. Beata Kluczberg, lub telefoniczny nr tel. 71 397 6260, Dyżurnym jednostki 71 397 6200".



Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Redakcja oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic