Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 19 lipca 2025 08:20
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Spalił im się dom

W Ślizowie doszło do dramatycznego wydarzenia.
  • Źródło: Urząd Miasta i Gminy w Sycowie
Spalił im się dom

Źródło: Urząd Miasta i Gminy w Sycowie

Urząd Miasta i Gminy w Sycowie (powiat oleśnicki) wydał komunikat:

Wspólnie dla Ślizowa – włączmy się w akcję wsparcia po dzisiejszym pożarze

Wczoraj w Ślizowie doszło do dramatycznego wydarzenia – pożar doszczętnie strawił dom jednej z rodzin. W obliczu tak ogromnej straty niezwykle ważna staje się nasza solidarność i gotowość do niesienia pomocy.

Z inicjatywy sołectwa Ślizów rusza akcja wsparcia, do której zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Syców oraz osoby, które chcą włączyć się w pomoc.

W najbliższą niedzielę odbędzie się zbiórka ciast, z której dochód zostanie przeznaczony na odbudowę domu. Każdy, kto może, niech dorzuci swoją "cegiełkę" – nawet najmniejsze gesty mają wielką wartość.

Osoby, które chciałyby pomóc w inny sposób, proszone są o kontakt z sołtys Ślizowa – panią Beatą Niwą.

Dziękujemy wszystkim, którzy już reagują na ten dramat. Razem możemy przywrócić nadzieję tym, którzy dziś ją utracili.


Podziel się
Oceń

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Redakcja oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic