Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 9 czerwca 2025 23:44
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

A panie wciąż się bawią

W końcu Dzień Kobiet jest raz w roku!
A panie wciąż się bawią

Delegacja z gminy Syców gościła wczoraj w czterech sołectwach, w których panie świętowały Dzień Kobiet. Spotkania odbyły się w świetlicach wiejskich: Biskupicach, Drołtowicach, Zawadzie, Stradomii Wierzchniej. Była okazja do rozmów, złożenia życzeń oraz wręczenia kwiatów. 

Uczestniczki spotkań otrzymały życzenia i kwiaty od burmistrza Łukasza Kuźmicza, radnych: Krzysztofa Letki, Stanisława Biernackiego, Artura Kulawieckiego, Karola Zgadzaja, Łukasza Schonfeldera.

 

 



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Brak słów 10.03.2025 13:43
To ma być Dzień Kobiet? Nie dość że wóda leje się strumieniami to jeszcze ta rasistowska "maskotka". Powiedzieć ŻENADA to nic nie powiedzieć! Nie wiem co tam Kuźmicz robił ale został wpuszczony w niezłe malinki. Miejmy tylko nadzieję że to się szerzej nie rozejdzie.

Odrobina wyrozumiałości 10.03.2025 20:38
Tylko trzeba wziąć pod uwagę, że to delikatne nieporozumienie ma miejsce gdzieś na wsi. Nie można oczekiwać od wiejskich prostaczek, że będą się zachowywały jak klasa średnia.

Sygnalista 10.03.2025 10:42
Co to ma być?! To takie zabawne że p0lka z półnagim Murzynem? Ta obrzydliwa stereotypowa rasistowsko-seksistowskiej i wulgarna twórczość z udziałem delegacji władz gminy Syców zostanie zgłoszona do RPO i OMZRiK. Wstydźcie się!

zw-kowalski 10.03.2025 11:13
Sygnalista. Wyluzuj. To tylko zabawa. Gdzie byłeś jak Tadeusz Rydzyk do księdza z Afryki powiedział. " O murzyn. ....Bracie ty się chyba nie myłeś ". A banda wierzących uznała to za super żart.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic