Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 25 kwietnia 2025 10:51
Reklama dotacje unijne dla firm
Reklama
Reklama

Europejski Kongres Samorządów. Nasi samorządowcy też tam byli

Pojechali starosta, burmistrzowie i wójt.
Europejski Kongres Samorządów. Nasi samorządowcy też tam byli

Europejski Kongres Samorządów, czyli największa w Polsce międzynarodowa konferencja poświęcona samorządom terytorialnym, odbyła się w Mikołajkach. Hasło przewodnie 10. edycji wydarzenia brzmiało „Globalne wyzwania – lokalne rozwiązania”.

Kongres zgromadził ponad 2,5 tysięcy uczestników z Polski i zagranicy. Byli wśród nich starosta oleśnicka Wioletta Efinowicz oraz przewodniczący Rady Powiatu Jan Bronś, którzy brali udział w panelach dyskusyjnych, debatach i warsztatach dotyczących przyszłości europejskich samorządów, transformacji cyfrowej, zrównoważonego rozwoju czy kwestii społecznych, jak edukacja i zdrowie.

Powiat oleśnicki reprezentowali również: Adam Horbacz - burmistrz Oleśnicy, burmistrz Sycowa Łukasz Kuźmicz i wójt Gmina Dobroszyce Artur Ciosek.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Kabaret Elyta 05.03.2025 17:11
W Gołębiewksim dają dobre drynki....

wyborca 05.03.2025 14:56
Brońś musi pilnować Horbacza i Efinowicz. To zdjęcie jest dobitnym przykładem kto tak naprawdę rządzi Oleśnicą i powiatem.

!?! 05.03.2025 20:45
wyborca 05.03.2025 14:56
Brońś musi pilnować Horbacza i Efinowicz. To zdjęcie jest dobitnym przykładem kto tak naprawdę rządzi Oleśnicą i powiatem.
To on pukał do drzwi?

Wyborcy 05.03.2025 13:20
Bronś i samorząd ale macie poczucie humoru !

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: zw-kowalskiTreść komentarza: Komunikat. Ilu adwokatów czy lekarzy tyle definicji. To pięta achillesowa polskiego wymiaru sprawiedliwości..Data dodania komentarza: 25.04.2025, 10:28Źródło komentarza: Trzem osobom postawiono zarzutyAutor komentarza: zw-kowalskiTreść komentarza: Powinno być "demagogu". Sorry.Data dodania komentarza: 25.04.2025, 10:22Źródło komentarza: Koncert z okazji Święta Konstytucji 3 MajaAutor komentarza: EwaTreść komentarza: DnoData dodania komentarza: 25.04.2025, 10:16Źródło komentarza: Trzem osobom postawiono zarzutyAutor komentarza: Ö-vikTreść komentarza: Mocno, zdrowo odklejony czerwony volvo.Data dodania komentarza: 25.04.2025, 09:47Źródło komentarza: Koncert z okazji Święta Konstytucji 3 MajaAutor komentarza: To Fakt!Treść komentarza: Kobiety wyzwolono . OK. Wyzwolono z szansy na życiowe szczęście? Młodych "wyzwolono" spod autorytetu rodziny, religii, szkoły robiąc z nich marionetki konsumpcjonizmu, marketingu korporacji a na smyczy prowadzą ich smartfony blokujące samodzielne myślenie! bez dobrostanu psychicznego jednostek i społeczeństwa !! A przecież istnieje inna droga ku ludzkiej pomyślności! Więcej takich aborcji, więcej zamordyzmu, więcej postów zw i Edmunda od Stakana a w Oleśnicy Trzaskowski przegra. Wy naprawdę chcecie by nasz Trzaskowski przegrał? Wróci wówczas ciemnota i zabobon?Data dodania komentarza: 25.04.2025, 09:43Źródło komentarza: Trzem osobom postawiono zarzutyAutor komentarza: zw-kowalskiTreść komentarza: To demagogii wytłumacz to Ukraińcom aby nie zabijali Rosjan. Odwrotnie to samo. Tyłem teraz na objeździe po Turcji. I taki gostek co na codzien udaje wierzącego i twierdzi, że całe zło w Szwecji pochodzi od uchodźców zrobił praktyczne w Wielki Czwartek awanturę bo nie było mięsa. To ja ateista ze względów zdrowotnych staram się na wyjazdach rezygnować z mięsa na rzecz regionalnych warzyw i owoców. A on wierzący w wielki piątek oraz wielką sobotę wpieprzal mięso. W Tajlandii na objeździe był z księdzem. Tą samą wycieczkę oni nazwali pielgrzymką. Tak to działa. Gdyby wierzący w Polsce przestrzegali V przykazania to na polskich drogach nie zginęłoby ponad 157 tysięcy osób od 1992 roku. Amen. Skup się na pożegnaniu papieża Franciszka.Data dodania komentarza: 25.04.2025, 07:17Źródło komentarza: Trzem osobom postawiono zarzuty
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic