Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 26 kwietnia 2025 02:50
Reklama dotacje unijne dla firm
Reklama
Reklama

Podróż do Afryki na feriach w gminie Oleśnica

Ferie zimowe - zaproszenie od GOK Oleśnica.
Podróż do Afryki na feriach w gminie Oleśnica

Podróż do Afryki, sportowe wyzwania, festiwal gier, wyprawa do Panamy, czy warsztaty kinowe - to niektóre z zaplanowanych zajęć podczas "Ferii zimowych z Gminnym Ośrodkiem Kultury Oleśnica". Trwają zapisy.

Zajęcia odbęda się w pierwszym tygodniu zimowej przerwy w lekcjach, od 3 do 7 lutego, w godzinach 10 - 14 w hali sportowej przy ul. Wileńskiej w Oleśnicy.

Szczegółowe informacje i zgłoszenia na plakacie oraz stronie internetowej GOK.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

gabrysia z bykowa 23.01.2025 03:36
Jak do Afryki, to tylko z piknym Zbysiem K!

Oleśniczanin 21.01.2025 17:56
To wygląda jak kiedyś przedrzeźnianie OFE jak emeryci mogą spędzać emeryturę. Nie lepiej spakować dzieciaki i wysłać je na prawdziwe safari w Afryce czy pokazać jak Eskimosi budują igloo ? A może na rafy tam gdzie rzekomo pływa @olesniczanin ?

Krzychu 21.01.2025 18:06
Marudzisz

Krynia! 21.01.2025 17:17
To mi się podoba! Oryginalne pomysły. Dobrej zabawy!

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: zw-kowalskiTreść komentarza: Ciocia. W Niemczech właśnie aresztowano Polaka który napadał na kobiety.Data dodania komentarza: 25.04.2025, 21:34Źródło komentarza: Wandal niszczył znaki młotkiemAutor komentarza: PsyTreść komentarza: Ciocia. To w Polsce wojskowi strzelają do cywili. A kto zastrzelił policjanta w Wiszni ? Co chwilę w Polsce skazywany jest policjant za pospolite przestępstwa.Data dodania komentarza: 25.04.2025, 21:32Źródło komentarza: Wandal niszczył znaki młotkiemAutor komentarza: zw-kowalskiTreść komentarza: A gdzie tu koleś który powoływał się na V przykazanie ? Ksiądz ma prawo grozić pozbawieniem życia bo tak rzekomo chce wiadomo kto ?Data dodania komentarza: 25.04.2025, 21:27Źródło komentarza: Kuria oburzona potraktowaniem księdzaAutor komentarza: Łowca obrońców życiaTreść komentarza: Zgłoszone za hejt i mowę nienawiściData dodania komentarza: 25.04.2025, 21:17Źródło komentarza: Trzy zarzuty dla księdza w sprawie Gizeli JagielskiejAutor komentarza: Łowca obrońców życiaTreść komentarza: Żądam usunięcia wszystkich obraźliwych i kłamliwych komentarzy sugerujących kłamstwa i nieprawdę, że niby, rzekomo w Oleśnicy "mordowane są dzieci" - a takie kłamstwa powtarzają katolicy, prawica i obrońcy życiaData dodania komentarza: 25.04.2025, 21:06Źródło komentarza: Burmistrz żegna papieża FranciszkaAutor komentarza: Łowca obrońców życiaTreść komentarza: Zgłoszone za hejt i mowę nienawiściData dodania komentarza: 25.04.2025, 20:59Źródło komentarza: Wandal niszczył znaki młotkiem
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic