Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 26 kwietnia 2025 02:48
Reklama
Reklama
Reklama

Kto wygrał hulajnogę?

Hulajnoga elektryczna za proekologiczną postawę została rozlosowana.
Kto wygrał hulajnogę?

ZZO Olszowa Sp z o.o. zakończyła konkurs wśród zarejestrowanych użytkowników Elektronicznej Altany Odpadowej znajdującej się w Boguszycach Osiedlu. 

Wśród osób, które odebrały karty służące do jej obsługi (w chwili obecnej 188 zarejestrowanych użytkowników), 28 listopada wylosowano zwycięzcę hulajnogi elektrycznej MOTUS Scooty 10".

Szczęście podczas losowania uśmiechnęło się do Włodzimierza Przyślaka z Boguszyc Osiedla.   Nagroda została dziś przekazana panu Włodzimierzowi przez wójta Gminy Oleśnica Marcina Kasinę.


Jednocześnie chcemy podziękować wszystkim użytkownikom Altany oraz ZZO Olszowa Sp z o.o. za owocną współpracę. Przypomnijmy - Altana ułatwia segregację odpadów na różne frakcje: papier, szkło, plastik, baterie czy świetlówki. Znajduje się tam również "klamotowisko", czyli przestrzeń, gdzie można zostawiać przedmioty mogące przydać się innym, np. książki czy sprzęt AGD. Altana jest monitorowana, co zapewnia bezpieczeństwo jej użytkowania. Zachęcamy wszystkich, niezależnie od miejsca zamieszkania, do rejestracji i korzystania z Altany 

- apeluje samorząd Gminy Oleśnica.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Koko 30.11.2024 21:27
W szwecji staje sie modne branie prycha raz w miesiącu. A zmiana skarpet to ...no paragraf jest na to.

Emeryt z Bykowa 29.11.2024 18:40
Mnie jeszcze hulajnogi elektrycznej za przyjęcie pięciu dawek szczepionki na COVID nie dali.

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: zw-kowalskiTreść komentarza: Ciocia. W Niemczech właśnie aresztowano Polaka który napadał na kobiety.Data dodania komentarza: 25.04.2025, 21:34Źródło komentarza: Wandal niszczył znaki młotkiemAutor komentarza: PsyTreść komentarza: Ciocia. To w Polsce wojskowi strzelają do cywili. A kto zastrzelił policjanta w Wiszni ? Co chwilę w Polsce skazywany jest policjant za pospolite przestępstwa.Data dodania komentarza: 25.04.2025, 21:32Źródło komentarza: Wandal niszczył znaki młotkiemAutor komentarza: zw-kowalskiTreść komentarza: A gdzie tu koleś który powoływał się na V przykazanie ? Ksiądz ma prawo grozić pozbawieniem życia bo tak rzekomo chce wiadomo kto ?Data dodania komentarza: 25.04.2025, 21:27Źródło komentarza: Kuria oburzona potraktowaniem księdzaAutor komentarza: Łowca obrońców życiaTreść komentarza: Zgłoszone za hejt i mowę nienawiściData dodania komentarza: 25.04.2025, 21:17Źródło komentarza: Trzy zarzuty dla księdza w sprawie Gizeli JagielskiejAutor komentarza: Łowca obrońców życiaTreść komentarza: Żądam usunięcia wszystkich obraźliwych i kłamliwych komentarzy sugerujących kłamstwa i nieprawdę, że niby, rzekomo w Oleśnicy "mordowane są dzieci" - a takie kłamstwa powtarzają katolicy, prawica i obrońcy życiaData dodania komentarza: 25.04.2025, 21:06Źródło komentarza: Burmistrz żegna papieża FranciszkaAutor komentarza: Łowca obrońców życiaTreść komentarza: Zgłoszone za hejt i mowę nienawiściData dodania komentarza: 25.04.2025, 20:59Źródło komentarza: Wandal niszczył znaki młotkiem
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic