Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 12 czerwca 2025 20:00
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

ZHP Hufiec Oleśnica włącza się w pomoc

Oto apel harcerzy:
ZHP Hufiec Oleśnica włącza się w pomoc

Zaprzyjaźniony Hufiec Ziemi Dzierżoniowskiej ZHP, jeden z najbardziej dotkniętych przez żywioł, organizuje zbiórkę darów dla powodzian. Zachęcamy w miarę możliwości do włączenia się w pomoc.

Jeśli Dzierżoniów jest za daleko i nie macie możliwości wysłania paczki informujemy, że w Oleśnicy w Szkole Podstawowej nr 1 od poniedziałku rozpocznie się zbiórka wody i suchego prowiantu dla powodzian. Produkty będą gromadzić w budynku szkoły przy ulicy Armii Krajowej (na przeciwko szpitala).

Sami na chwilę obecną zbieramy siły i środki, pozostajemy w stałym kontakcie z władzami Chorągwi oraz służbami. Chcemy pomagać, ale najważniejsze robić to w sposób bezpieczny oraz zaplanowany.

Trzymajcie się bezpiecznie!


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: DyzioTreść komentarza: Ale jaja.....Data dodania komentarza: 12.06.2025, 18:25Źródło komentarza: Spotkał się z przedstawicielami rząduAutor komentarza: UrzędniczkaTreść komentarza: Owsiaka bardzo szanuję. Natomiast Ci obok niego, to ludzie pod hasłem "róbta co chceta". Zero kompetencji max ambicji.Data dodania komentarza: 12.06.2025, 18:24Źródło komentarza: Jerzy Owsiak był dziś w OleśnicyAutor komentarza: OK WOŚPTreść komentarza: Owsiak jest aniołem w stosunku do tego poniżej. Polska spłaca ukraińską pożyczkę .Tylko w 2024 r. – zgodnie z prośbą strony ukraińskiej i umową spłaty odsetek – Polska dokonała wpłaty PIERWSZEJ CZĘŚCI ZOBOWIĄZANIA w wysokości… 102 010 468 PLN” – czytamy we wpisie.Data dodania komentarza: 12.06.2025, 18:08Źródło komentarza: Jerzy Owsiak był dziś w OleśnicyAutor komentarza: wisTreść komentarza: Panie Kamaszyło jak wpadłeś na ten pomysł , kim jesteś na co dzień .Data dodania komentarza: 12.06.2025, 16:59Źródło komentarza: Jerzy Owsiak był dziś w OleśnicyAutor komentarza: JurasTreść komentarza: Szwecja zazdrości Polakom WOŚP i OwsiakaData dodania komentarza: 12.06.2025, 15:26Źródło komentarza: Jerzy Owsiak był dziś w OleśnicyAutor komentarza: Nie ma za coTreść komentarza: To jest przykład złego komunikowania się ze społeczeństwem. Konkrety proszę. Ile środków pozyskaliście i na jakie projekty. Na jakie inwestycje w powiecie planujecie pozyskać fundusze. Nikogo nie obchodzi z kim i gdzie się spotykacie i jakie foty sobie klepnęliście. Nikt nawet nie przeczyta tych dwóch akapitów z artykułu. To muszą być jasne, krótkie, przejrzyste, wiralowe ale i merytoryczne informacje.Data dodania komentarza: 12.06.2025, 15:14Źródło komentarza: Spotkał się z przedstawicielami rządu
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic