Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 25 kwietnia 2025 20:52
Reklama dotacje dla firm
Reklama
Reklama

Sycowscy seniorzy na XI Międzynarodowych Senioraliach w Krakowie

Samorząd Sycowa z dumą informuje, że...
Sycowscy seniorzy na XI Międzynarodowych Senioraliach w Krakowie

...nasi sycowscy seniorzy biorą udział w XI Międzynarodowych Senioraliach, które dzisiaj odbywają się na Rynku Głównym oraz w Parku Jordana w Krakowie.  To już jedenasta edycja tego wyjątkowego wydarzenia, które co roku gromadzi tysiące seniorów z Polski i z zagranicy – w 2023 roku było to ponad 5000 uczestników z ponad 100 miejscowości i 10 państw! 

W programie: uroczysta Msza Święta w Kościele Mariackim, parada seniorów na Rynek Główny i do Parku Jordana, wykłady specjalistów o zdrowiu, bezpieczeństwie, prawie i aktywizacji seniorów; bezpłatne badania i konsultacje, część sportowa i rozrywkowa, koncert gwiazdy wieczoru i największy w Polsce Pokaz Mody Stylowych Seniorów, impreza integracyjna z DJ Wiką. 

To będzie wspaniała okazja do wspólnej zabawy, nauki i integracji. Cieszymy się, że sycowscy seniorzy będą mogli uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu, reprezentując nasze miasto.



Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: zw-kowalskiTreść komentarza: Jak zwykle zakłamanie kościelnych. Jeśli maile miały charakter prywatny to dlaczego kuria broni prywatnej osoby ? Inaczej byłoby gdyby to nie pisała prywatną osoba a duchowny. Amen..Data dodania komentarza: 25.04.2025, 17:59Źródło komentarza: Kuria oburzona potraktowaniem księdzaAutor komentarza: CiociaTreść komentarza: Wpisz w neta: strzelaniny szwecja. Internet klamie. No tak... no tak..onet klamie no takData dodania komentarza: 25.04.2025, 17:28Źródło komentarza: Wandal niszczył znaki młotkiemAutor komentarza: CiociaTreść komentarza: Oj oj bez wyzwisk bez gróźb. Alez to musi boleć. Boli boli ale inaczej moderator nie pusci. Strasznie sie męczysz bidulku.Data dodania komentarza: 25.04.2025, 17:26Źródło komentarza: Leśnicy z Oleśnicy jadą na protestAutor komentarza: CiociaTreść komentarza: Tylko tyle? Nie zwyzywasz? Nie zagrozisz samosądem? No co ty? Aaaa dobra...moderator czuwa. A to pech hahahahData dodania komentarza: 25.04.2025, 17:24Źródło komentarza: Trzy zarzuty dla księdza w sprawie Gizeli JagielskiejAutor komentarza: StaśTreść komentarza: Jak Kali ukraść księdzu krowę, to przestępstwo. Jak Kalemu ksiądz ukradnie krowę, to atak na KościółData dodania komentarza: 25.04.2025, 17:15Źródło komentarza: Kuria oburzona potraktowaniem księdzaAutor komentarza: RudaTreść komentarza: Ah jak boli jak boli...juz nie mozesz wyzywac ludzi , grozić obrazac ah jak boli hahahData dodania komentarza: 25.04.2025, 17:14Źródło komentarza: Wandal niszczył znaki młotkiem
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Redakcja Oleśnica24.com

Olpress s.c. 56-400 Oleśnica, ul. Młynarska 4B - zobacz szczegóły

Redaktor naczelny: Krzysztof Dziedzic